19.05.2024. 16:00h
SC Musa - Karačić
ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
0:7 NK INTER
Posušje
Detaljnije
18.05.2024. 17:30h
Stadion Bare
ŽNK BROTNJO
Čitluk
2:2 NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
Detaljnije
18.05.2024. 12:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK RESPEKT
Sarajevo
0:3 ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
Detaljnije
# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- Bod
1 ŽNK VOGOŠĆA 12 11 1 0 48 4 34 Detaljnije
2 NK INTER 12 9 1 2 48 9 28 Detaljnije
3 ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011 12 7 0 5 37 30 21 Detaljnije
4 ŽNK ŠIROKI BRIJEG 12 5 0 7 47 39 15 Detaljnije
5 NK SLOGA 12 5 1 6 28 36 13 Detaljnije
6 ŽNK BROTNJO 12 3 1 8 12 41 10 Detaljnije
7 FK RESPEKT 12 0 0 12 2 63 0 Detaljnije
1. kolo
27.09.2023. 12:00h
SC Halilovići
FK RESPEKT
Sarajevo
0:9 NK INTER
Posušje
Detaljnije
17.09.2023. 17:00h
Stadion NK Željezničar
ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
0:8 ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
SC Musa - Karačić
ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
11:0 NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
Detaljnije
2. kolo
28.09.2023. 16:00h
Stadion Bare
ŽNK BROTNJO
Čitluk
1:6 ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
24.09.2023. 16:30h
Mokri Dolac
NK INTER
Posušje
2:1 ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
Detaljnije
23.09.2023. 16:00h
Stadion Košute
NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
6:0 FK RESPEKT
Sarajevo
Detaljnije
3. kolo
01.10.2023. 16:45h
Stadion Otoka
FK RESPEKT
Sarajevo
0:1 ŽNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
Stadion NK Željezničar
ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
5:2 NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
Detaljnije
01.10.2023. 14:00h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
1:1 NK INTER
Posušje
Detaljnije
4. kolo
08.10.2023. 16:00h
SC Musa - Karačić
ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
9:0 FK RESPEKT
Sarajevo
Detaljnije
08.10.2023. 12:00h
Stadion Košute
NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
0:2 ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
Detaljnije
07.10.2023. 15:30h
Stadion Bare
ŽNK BROTNJO
Čitluk
1:3 ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
Detaljnije
5. kolo
15.10.2023. 16:00h
Stadion Bare
ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
4:2 ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
15.10.2023. 14:00h
Mokri Dolac
NK INTER
Posušje
6:0 NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
Detaljnije
15.10.2023. 13:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
6:0 ŽNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
6. kolo
24.10.2023. 12:00h
SC Musa - Karačić
ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
0:4 ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
Detaljnije
22.10.2023. 15:15h
Stadion Bare
ŽNK BROTNJO
Čitluk
0:5 NK INTER
Posušje
Detaljnije
22.10.2023. 15:00h
Stadion Otoka
FK RESPEKT
Sarajevo
0:11 ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
Detaljnije
7. kolo
05.11.2023. 14:00h
Stadion Ešref Pustahija
ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
9:1 FK RESPEKT
Sarajevo
Detaljnije
04.11.2023. 14:00h
Stadion Košute
NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
0:3 * ŽNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
04.11.2023. 11:00h
Mokri Dolac
NK INTER
Posušje
4:2 ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
8. kolo
30.04.2024. 17:00h
gradski stadion "Košute"
NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
8:2 ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
07.04.2024. 15:00h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
2:0 ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
Detaljnije
06.04.2024. 16:30h
Mokri Dolac
NK INTER
Posušje
6:0 FK RESPEKT
Sarajevo
Detaljnije
9. kolo
23.04.2024. 17:00h
SC Musa - Karačić
ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
9:2 ŽNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
14.04.2024. 17:00h
Stadion NK Željezničar
ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
0:4 NK INTER
Posušje
Detaljnije
14.04.2024. 17:00h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK RESPEKT
Sarajevo
0:1 NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
Detaljnije
10. kolo
23.04.2024. 17:00h
Mokri Dolac
NK INTER
Posušje
1:3 ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
Detaljnije
21.04.2024. 14:30h
gradski stadion "Košute"
NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
6:1 ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
Detaljnije
21.04.2024. 12:00h
Stadion Bare
ŽNK BROTNJO
Čitluk
2:0 FK RESPEKT
Sarajevo
Detaljnije
11. kolo
28.04.2024. 16:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK RESPEKT
Sarajevo
1:3 ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
28.04.2024. 13:00h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
3:1 NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
Detaljnije
27.04.2024. 15:00h
Stadion NK Željezničar
ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
4:0 ŽNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
12. kolo
05.05.2024. 13:00h
Stadion Bare
ŽNK BROTNJO
Čitluk
0:4 ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
gradski stadion "Košute"
NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
2:1 NK INTER
Posušje
Detaljnije
04.05.2024. 16:00h
SC Musa - Karačić
ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
3:5 ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
Detaljnije
13. kolo
11.05.2024. 17:00h
Stadion NK Željezničar
ŽNK ŽELJEZNIČAR 2011
Bosanska Krupa
3:0 FK RESPEKT
Sarajevo
Detaljnije
11.05.2024. 16:30h
Mokri Dolac
NK INTER
Posušje
2:0 ŽNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
11.05.2024. 16:00h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
3:0 * ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
14. kolo
19.05.2024. 16:00h
SC Musa - Karačić
ŽNK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
0:7 NK INTER
Posušje
Detaljnije
18.05.2024. 17:30h
Stadion Bare
ŽNK BROTNJO
Čitluk
2:2 NK SLOGA
Gornji Vakuf - Uskoplje
Detaljnije
18.05.2024. 12:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK RESPEKT
Sarajevo
0:3 ŽNK VOGOŠĆA
Sarajevo
Detaljnije
Dokument
18 Odluka o trajanju ljetnog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
16 Zahtjev za registraciju trenera za kalendarsku godinu Preuzimanje
18 Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije takmičenja Prve ženske lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama Preuzimanje
14 Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
14 Odluka o kalendaru takmičenja Prve ženske lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
18 Odluka o trajanju ljetnog registracionog perioda 2023. godine Preuzimanje