25.05.2024. 17:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
0:4 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Stadion Žabljak
NK USORA
Usora
4:2 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
0:0 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
3:1 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Ilidža
FK MOŠĆANICA
Sarajevo
2:3 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
0:0 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Stadion Šehidi Koline
NK KOLINA
Ustikolina
1:1 NK NEMILA
Nemila
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Maglaj
NK MOŠEVAC
Moševac
2:2 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- Bod
1 FK FAMOS 28 21 5 2 72 19 68 Detaljnije
2 NK NATRON 28 17 5 6 55 25 56 Detaljnije
3 NK KRIVAJA 28 13 8 7 46 47 47 Detaljnije
4 FK UNIS 28 13 5 10 49 41 44 Detaljnije
5 NK BOSNA 28 11 8 9 48 45 41 Detaljnije
6 FK BATON 28 12 5 11 56 58 41 Detaljnije
7 NK NEMILA 28 12 4 12 66 49 40 Detaljnije
8 FK BORAC 28 11 6 11 46 44 39 Detaljnije
9 NK ŽEPČE 1919 28 12 3 13 51 55 39 Detaljnije
10 NK KOLINA 28 10 4 14 41 52 34 Detaljnije
11 FK MOŠĆANICA 28 11 1 16 43 56 34 Detaljnije
12 FK IGMAN 28 8 7 13 33 45 31 Detaljnije
13 NK USORA 28 9 4 15 38 50 31 Detaljnije
14 NK MOŠEVAC 28 8 5 15 33 44 29 Detaljnije
15 FK RUDAR (B) 28 7 8 13 36 68 29 Detaljnije
16 NK ILIJAŠ 28 7 6 15 32 47 27 Detaljnije
1. kolo
20.08.2023. 17:00h
Stadion Šehidi Koline
NK KOLINA
Ustikolina
1:2 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
3:1 NK MOŠEVAC
Moševac
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
2:1 NK NEMILA
Nemila
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Stadion Žabljak
NK USORA
Usora
3:0 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
2:1 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
0:4 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
19.08.2023. 17:00h
Ilidža
FK MOŠĆANICA
Sarajevo
0:0 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
19.08.2023. 17:00h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
1:5 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
2. kolo
27.08.2023. 17:00h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
4:0 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
1:1 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Maglaj
NK MOŠEVAC
Moševac
0:1 FK MOŠĆANICA
Sarajevo
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
Stadion Šehidi Koline
NK KOLINA
Ustikolina
5:1 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
1:0 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
2:0 NK USORA
Usora
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Nemila
NK NEMILA
Nemila
1:0 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
1:1 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
3. kolo
03.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
1:1 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
2:1 NK MOŠEVAC
Moševac
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
1:1 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
Stadion Žabljak
NK USORA
Usora
0:5 NK NEMILA
Nemila
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
1:0 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
02.09.2023. 16:30h
Ilidža
FK MOŠĆANICA
Sarajevo
1:0 NK KOLINA
Ustikolina
Detaljnije
02.09.2023. 16:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
1:1 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
02.09.2023. 16:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
1:0 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
4. kolo
10.09.2023. 16:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
2:0 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
0:2 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Nemila
NK NEMILA
Nemila
1:1 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Maglaj
NK MOŠEVAC
Moševac
1:2 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Stadion Šehidi Koline
NK KOLINA
Ustikolina
2:0 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
2:1 FK MOŠĆANICA
Sarajevo
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
1:2 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
3:0 NK USORA
Usora
Detaljnije
5. kolo
17.09.2023. 16:00h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
2:3 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
Stadion Žabljak
NK USORA
Usora
0:1 NK MOŠEVAC
Moševac
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
3:0 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Ilidža
FK MOŠĆANICA
Sarajevo
0:3 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
0:1 NK KOLINA
Ustikolina
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
1:3 NK NEMILA
Nemila
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
1:3 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
3:1 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
6. kolo
24.09.2023. 15:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
2:2 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Maglaj
NK MOŠEVAC
Moševac
0:3 * NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion Šehidi Koline
NK KOLINA
Ustikolina
2:4 NK USORA
Usora
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
2:1 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
23.09.2023. 15:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
4:1 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
23.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Nemila
NK NEMILA
Nemila
4:1 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
23.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
1:2 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
23.09.2023. 15:30h
Ilidža
FK MOŠĆANICA
Sarajevo
4:1 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
7. kolo
01.10.2023. 15:30h
Stadion Žabljak
NK USORA
Usora
1:2 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
3:0 NK KOLINA
Ustikolina
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
2:0 NK MOŠEVAC
Moševac
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
0:4 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
1:4 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
1:4 FK MOŠĆANICA
Sarajevo
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
6:0 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
2:1 NK NEMILA
Nemila
Detaljnije
8. kolo
08.10.2023. 15:00h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
2:6 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Maglaj
NK MOŠEVAC
Moševac
2:1 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Stadion Šehidi Koline
NK KOLINA
Ustikolina
2:0 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
1:0 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
3:2 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
07.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Nemila
NK NEMILA
Nemila
1:0 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
07.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
0:0 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
07.10.2023. 15:00h
Ilidža
FK MOŠĆANICA
Sarajevo
3:2 NK USORA
Usora
Detaljnije
9. kolo
11.10.2023. 15:00h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
3:4 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Stadion Žabljak
NK USORA
Usora
2:0 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
4:2 FK MOŠĆANICA
Sarajevo
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
1:1 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
2:1 NK KOLINA
Ustikolina
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
1:1 NK MOŠEVAC
Moševac
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
1:3 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
1:0 NK NEMILA
Nemila
Detaljnije
10. kolo
15.10.2023. 15:00h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
3:1 NK NEMILA
Nemila
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Maglaj
NK MOŠEVAC
Moševac
4:2 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Stadion Šehidi Koline
NK KOLINA
Ustikolina
0:2 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
1:2 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
4:0 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
14.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
0:6 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
14.10.2023. 15:00h
Ilidža
FK MOŠĆANICA
Sarajevo
3:0 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
14.10.2023. 15:00h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
2:1 NK USORA
Usora
Detaljnije
11. kolo
22.10.2023. 14:30h
Stadion Žabljak
NK USORA
Usora
1:3 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
3:1 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
1:1 NK KOLINA
Ustikolina
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
4:0 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
5:2 FK MOŠĆANICA
Sarajevo
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
3:3 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
3:0 NK MOŠEVAC
Moševac
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
Gradski stadion Nemila
NK NEMILA
Nemila
9:0 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
12. kolo
29.10.2023. 13:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
1:2 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Maglaj
NK MOŠEVAC
Moševac
1:1 NK NEMILA
Nemila
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion Šehidi Koline
NK KOLINA
Ustikolina
0:2 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
1:0 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
1:3 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion Žabljak
NK USORA
Usora
0:4 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
28.10.2023. 14:30h
Ilidža
FK MOŠĆANICA
Sarajevo
2:1 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
28.10.2023. 14:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
0:0 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
13. kolo
05.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
4:0 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
2:0 FK MOŠĆANICA
Sarajevo
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
3:1 NK USORA
Usora
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
2:0 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
5:2 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
4:0 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Nemila
NK NEMILA
Nemila
1:4 NK KOLINA
Ustikolina
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
2:3 NK MOŠEVAC
Moševac
Detaljnije
14. kolo
12.11.2023. 13:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
1:0 NK MOŠEVAC
Moševac
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Stadion Šehidi Koline
NK KOLINA
Ustikolina
4:1 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
1:3 NK NEMILA
Nemila
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
3:0 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Stadion Žabljak
NK USORA
Usora
1:1 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
1:1 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK MOŠĆANICA
Sarajevo
0:1 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
0:0 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
15. kolo
19.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
1:1 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Maglaj
NK MOŠEVAC
Moševac
1:2 NK KOLINA
Ustikolina
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
5:1 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
0:0 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
4:2 NK USORA
Usora
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Koševo II
FK IGMAN
Ilidža
3:0 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
3:0 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Nemila
NK NEMILA
Nemila
6:1 FK MOŠĆANICA
Sarajevo
Detaljnije
16. kolo
17.03.2024. 15:00h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
2:2 NK KOLINA
Ustikolina
Detaljnije
17.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Maglaj
NK MOŠEVAC
Moševac
2:4 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
2:3 FK MOŠĆANICA
Sarajevo
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Nemila
NK NEMILA
Nemila
2:3 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
3:2 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
0:0 NK USORA
Usora
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
2:4 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
3:4 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
17. kolo
24.03.2024. 15:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
3:1 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Stadion Žabljak
NK USORA
Usora
1:3 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
2:3 NK NEMILA
Nemila
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
2:1 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
2:1 NK KOLINA
Ustikolina
Detaljnije
23.03.2024. 15:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
1:2 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
23.03.2024. 15:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
3:2 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
23.03.2024. 15:30h
Ilidža
FK MOŠĆANICA
Sarajevo
0:1 NK MOŠEVAC
Moševac
Detaljnije
18. kolo
30.03.2024. 16:00h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
2:3 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion Šehidi Koline
NK KOLINA
Ustikolina
0:3 FK MOŠĆANICA
Sarajevo
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Gradski stadion Maglaj
NK MOŠEVAC
Moševac
1:0 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
1:0 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Gradski stadion Nemila
NK NEMILA
Nemila
0:1 NK USORA
Usora
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
1:0 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
1:2 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
1:1 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
19. kolo
07.04.2024. 16:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
3:1 NK NEMILA
Nemila
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Stadion Žabljak
NK USORA
Usora
4:0 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
0:1 NK MOŠEVAC
Moševac
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
3:1 NK KOLINA
Ustikolina
Detaljnije
06.04.2024. 16:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
2:1 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
06.04.2024. 16:00h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
1:0 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
06.04.2024. 16:00h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
2:2 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
06.04.2024. 16:00h
Ilidža
FK MOŠĆANICA
Sarajevo
1:4 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
20. kolo
14.04.2024. 16:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
3:1 FK MOŠĆANICA
Sarajevo
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
Stadion Šehidi Koline
NK KOLINA
Ustikolina
1:1 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
Gradski stadion Maglaj
NK MOŠEVAC
Moševac
1:1 NK USORA
Usora
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
3:3 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
1:1 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Gradski stadion Nemila
NK NEMILA
Nemila
3:3 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
3:0 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
2:0 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
21. kolo
17.04.2024. 17:00h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
4:3 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
0:0 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
4:3 NK NEMILA
Nemila
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
1:3 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
2:1 NK MOŠEVAC
Moševac
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Stadion Žabljak
NK USORA
Usora
3:1 NK KOLINA
Ustikolina
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
4:0 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
4:1 FK MOŠĆANICA
Sarajevo
Detaljnije
22. kolo
21.04.2024. 17:00h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
3:2 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
1:1 NK USORA
Usora
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Šehidi Koline
NK KOLINA
Ustikolina
2:1 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Maglaj
NK MOŠEVAC
Moševac
0:0 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
Ilidža
FK MOŠĆANICA
Sarajevo
0:1 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
2:1 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Nemila
NK NEMILA
Nemila
0:2 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
0:0 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
23. kolo
28.04.2024. 17:00h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
3:1 NK NEMILA
Nemila
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
0:1 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
Stadion Žabljak
NK USORA
Usora
4:2 FK MOŠĆANICA
Sarajevo
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
2:5 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
27.04.2024. 17:00h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
3:3 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
27.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
4:3 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
27.04.2024. 17:00h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
2:1 NK MOŠEVAC
Moševac
Detaljnije
27.04.2024. 17:00h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
4:1 NK KOLINA
Ustikolina
Detaljnije
24. kolo
05.05.2024. 17:45h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
1:3 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
1:1 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
1:0 NK USORA
Usora
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Stadion Šehidi Koline
NK KOLINA
Ustikolina
2:1 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Maglaj
NK MOŠEVAC
Moševac
3:0 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
Ilidža
FK MOŠĆANICA
Sarajevo
0:2 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
0:0 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Nemila
NK NEMILA
Nemila
0:2 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
25. kolo
08.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Nemila
NK NEMILA
Nemila
4:2 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
4:0 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
2:1 NK MOŠEVAC
Moševac
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
6:0 NK KOLINA
Ustikolina
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
1:1 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
1:3 FK MOŠĆANICA
Sarajevo
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
2:1 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Stadion Žabljak
NK USORA
Usora
0:2 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
26. kolo
12.05.2024. 17:00h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
0:1 NK USORA
Usora
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
2:1 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
1:1 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
2:0 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion Šehidi Koline
NK KOLINA
Ustikolina
2:0 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Maglaj
NK MOŠEVAC
Moševac
1:2 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
11.05.2024. 17:00h
Ilidža
FK MOŠĆANICA
Sarajevo
2:1 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
11.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
3:7 NK NEMILA
Nemila
Detaljnije
27. kolo
19.05.2024. 17:00h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
3:1 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
2:0 NK USORA
Usora
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
3:1 FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Nemila
NK NEMILA
Nemila
3:2 NK MOŠEVAC
Moševac
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
4:2 NK KOLINA
Ustikolina
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
2:1 FK MOŠĆANICA
Sarajevo
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
2:1 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
0:1 NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
28. kolo
25.05.2024. 17:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
0:4 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Stadion Žabljak
NK USORA
Usora
4:2 NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
0:0 FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
3:1 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Ilidža
FK MOŠĆANICA
Sarajevo
2:3 FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
0:0 FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Stadion Šehidi Koline
NK KOLINA
Ustikolina
1:1 NK NEMILA
Nemila
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Maglaj
NK MOŠEVAC
Moševac
2:2 FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
29. kolo
02.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Maglaj
NK MOŠEVAC
Moševac
- FK BATON
Sarajevo
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Breza
FK RUDAR (B)
Breza
- NK KOLINA
Ustikolina
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Nemila
NK NEMILA
Nemila
- NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
JU KSR Hrasnica - Ilidža
FK FAMOS
Hrasnica
- FK MOŠĆANICA
Sarajevo
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Ilidža
FK IGMAN
Ilidža
- NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
- NK ILIJAŠ
Ilijaš
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Hakija Mršo
FK UNIS
Vogošća
- NK USORA
Usora
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Stadion Luke
NK BOSNA
Visoko
- NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
30. kolo
08.06.2024. 17:30h
Koševo II
FK BATON
Sarajevo
- NK BOSNA
Visoko
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
- FK UNIS
Vogošća
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Žabljak
NK USORA
Usora
- FK BORAC
Jelah
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Gradski stadion
NK ILIJAŠ
Ilijaš
- FK IGMAN
Ilidža
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
- FK FAMOS
Hrasnica
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Ilidža
FK MOŠĆANICA
Sarajevo
- NK NEMILA
Nemila
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
- FK RUDAR (B)
Breza
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Šehidi Koline
NK KOLINA
Ustikolina
- NK MOŠEVAC
Moševac
Detaljnije
Dokument
16 Zahtjev za registraciju trenera za kalendarsku godinu Preuzimanje
16 Obrazac-spisak igrača i službenih osoba kluba Druge lige FBiH Preuzimanje
18 Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
16 Karton-Izmjene igrača Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni člana 29. tačka 07. Propozicija natjecanja Prve i Druge lige NS FBiH Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije takmičenja Druge lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije KUP takmičenja NS FBiH za seniore 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama Preuzimanje
14 Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o načinu vođenja takmičenja u Drugoj ligi Federacije BiH Preuzimanje
14 Odluka o sjedištu i takmičarskim organima grupa Druge lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
14 Odluka o kalendaru takmičenja Druge lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
18 Odluka o trajanju ljetnog registracionog perioda 2023. godine Preuzimanje
16 Ugovor igrača amatera Preuzimanje
16 Ugovor igrača profesionalca Preuzimanje