08.06.2024. 17:30h
Tom Cat Arena
FK MLADOST (K)
Kikači
3:2 FK DIZDARUŠA
Brčko
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Lugovi
FK LOKOMOTIVA
Miričina
2:1 FK BOSNA (K)
Kalesija
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Hasan Polje
FK SEONA
Srebrenik
3:0 * NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Širani
FK PRILUK
Priluk
3:0 NK OMLADINAC `68
Mionica II
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
''JELAS''
HNK MLADOST (D)
Domaljevac
3:2 NK DINAMO
Donja Mahala
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Jezero
FK BOSNA (M)
Mionica III
5:2 ŠD NAPREDAK
Matići
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Krušici
NK SVATOVAC
Poljice
1:2 FK RADNIČKI
Lukavac
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Ada
FK SLOGA
Tojšići
2:0 NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
Detaljnije
# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- Bod
1 NK DINAMO 30 19 3 8 65 35 60 Detaljnije
2 FK RADNIČKI 30 18 3 9 57 35 57 Detaljnije
3 NK SVATOVAC 30 18 2 10 72 48 56 Detaljnije
4 FK MLADOST (K) 30 17 4 9 69 42 55 Detaljnije
5 FK BOSNA (K) 30 16 4 10 66 38 52 Detaljnije
6 ŠD NAPREDAK 30 16 4 10 66 46 52 Detaljnije
7 NK ORAHOVICA 74 30 16 3 11 55 43 51 Detaljnije
8 FK BOSNA (M) 30 13 5 12 56 56 44 Detaljnije
9 NK OMLADINAC `68 30 12 5 13 59 54 41 Detaljnije
10 FK PRILUK 30 13 1 16 60 63 40 Detaljnije
11 FK SEONA 30 12 4 14 51 54 40 Detaljnije
12 FK LOKOMOTIVA 30 12 4 14 51 66 40 Detaljnije
13 FK SLOGA 30 12 1 17 51 66 37 Detaljnije
14 HNK MLADOST (D) 30 11 3 16 38 50 36 Detaljnije
15 FK DIZDARUŠA 30 9 5 16 38 55 32 Detaljnije
16 NK PROKOSOVIĆI 30 0 1 29 8 111 1 Detaljnije
1. kolo
20.08.2023. 17:00h
Stadion Krušici
NK SVATOVAC
Poljice
6:1 NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Stadion Jezero
FK BOSNA (M)
Mionica III
3:1 FK RADNIČKI
Lukavac
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
''JELAS''
HNK MLADOST (D)
Domaljevac
1:2 ŠD NAPREDAK
Matići
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Stadion Širani
FK PRILUK
Priluk
2:3 NK DINAMO
Donja Mahala
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Stadion Hasan Polje
FK SEONA
Srebrenik
1:0 NK OMLADINAC `68
Mionica II
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Stadion Lugovi
FK LOKOMOTIVA
Miričina
4:0 NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
Detaljnije
19.08.2023. 17:00h
Stadion Ada
FK SLOGA
Tojšići
1:1 FK MLADOST (K)
Kikači
Detaljnije
19.08.2023. 17:00h
Stadion Dizdaruša
FK DIZDARUŠA
Brčko
1:1 FK BOSNA (K)
Kalesija
Detaljnije
2. kolo
27.08.2023. 17:00h
Tom Cat Arena
FK MLADOST (K)
Kikači
1:1 FK BOSNA (K)
Kalesija
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
"OMEROVIĆKA"
NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
1:1 FK DIZDARUŠA
Brčko
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
"LIPIK"
NK OMLADINAC `68
Mionica II
5:2 FK LOKOMOTIVA
Miričina
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
Stadion NK Dinamo
NK DINAMO
Donja Mahala
1:0 FK SEONA
Srebrenik
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
Stadion NK Orahovca
NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
1:0 FK BOSNA (M)
Mionica III
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
NK ''NAPREDAK''
ŠD NAPREDAK
Matići
4:0 FK PRILUK
Priluk
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
Stadion Jošik Lukavac
FK RADNIČKI
Lukavac
3:2 HNK MLADOST (D)
Domaljevac
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
Stadion Ada
FK SLOGA
Tojšići
4:2 NK SVATOVAC
Poljice
Detaljnije
3. kolo
03.09.2023. 16:30h
Stadion Krušici
NK SVATOVAC
Poljice
3:0 FK MLADOST (K)
Kikači
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
Stadion Jezero
FK BOSNA (M)
Mionica III
4:0 FK SLOGA
Tojšići
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
''JELAS''
HNK MLADOST (D)
Domaljevac
1:1 NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
Stadion Širani
FK PRILUK
Priluk
0:0 FK RADNIČKI
Lukavac
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
Stadion Hasan Polje
FK SEONA
Srebrenik
4:2 ŠD NAPREDAK
Matići
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
Stadion Lugovi
FK LOKOMOTIVA
Miričina
3:1 NK DINAMO
Donja Mahala
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
Stadion Dizdaruša
FK DIZDARUŠA
Brčko
2:1 NK OMLADINAC `68
Mionica II
Detaljnije
02.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Kalesija
FK BOSNA (K)
Kalesija
6:1 NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
Detaljnije
4. kolo
10.09.2023. 16:30h
"LIPIK"
NK OMLADINAC `68
Mionica II
5:4 FK BOSNA (K)
Kalesija
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Stadion NK Dinamo
NK DINAMO
Donja Mahala
2:0 FK DIZDARUŠA
Brčko
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Stadion NK Orahovca
NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
3:1 FK PRILUK
Priluk
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Stadion Krušici
NK SVATOVAC
Poljice
0:0 FK BOSNA (M)
Mionica III
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
Tom Cat Arena
FK MLADOST (K)
Kikači
3:0 NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
NK ''NAPREDAK''
ŠD NAPREDAK
Matići
3:1 FK LOKOMOTIVA
Miričina
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
Stadion Jošik Lukavac
FK RADNIČKI
Lukavac
3:1 FK SEONA
Srebrenik
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
Stadion Ada
FK SLOGA
Tojšići
3:1 HNK MLADOST (D)
Domaljevac
Detaljnije
5. kolo
17.09.2023. 16:00h
Stadion Jezero
FK BOSNA (M)
Mionica III
2:0 FK MLADOST (K)
Kikači
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
''JELAS''
HNK MLADOST (D)
Domaljevac
1:2 NK SVATOVAC
Poljice
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
Stadion Širani
FK PRILUK
Priluk
5:4 FK SLOGA
Tojšići
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
Stadion Hasan Polje
FK SEONA
Srebrenik
2:1 NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
Stadion Lugovi
FK LOKOMOTIVA
Miričina
2:1 FK RADNIČKI
Lukavac
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
Stadion Dizdaruša
FK DIZDARUŠA
Brčko
1:2 ŠD NAPREDAK
Matići
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
"OMEROVIĆKA"
NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
1:3 NK OMLADINAC `68
Mionica II
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Gradski stadion Kalesija
FK BOSNA (K)
Kalesija
1:0 NK DINAMO
Donja Mahala
Detaljnije
6. kolo
24.09.2023. 15:30h
Tom Cat Arena
FK MLADOST (K)
Kikači
2:0 NK OMLADINAC `68
Mionica II
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion NK Dinamo
NK DINAMO
Donja Mahala
5:0 NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion NK Orahovca
NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
4:0 FK LOKOMOTIVA
Miričina
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion Krušici
NK SVATOVAC
Poljice
1:0 FK PRILUK
Priluk
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion Jezero
FK BOSNA (M)
Mionica III
4:1 HNK MLADOST (D)
Domaljevac
Detaljnije
23.09.2023. 15:30h
NK ''NAPREDAK''
ŠD NAPREDAK
Matići
3:3 FK BOSNA (K)
Kalesija
Detaljnije
23.09.2023. 15:30h
Stadion Jošik Lukavac
FK RADNIČKI
Lukavac
2:0 FK DIZDARUŠA
Brčko
Detaljnije
23.09.2023. 15:30h
Stadion Ada
FK SLOGA
Tojšići
4:1 FK SEONA
Srebrenik
Detaljnije
7. kolo
01.10.2023. 15:30h
''JELAS''
HNK MLADOST (D)
Domaljevac
1:1 FK MLADOST (K)
Kikači
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
Stadion Širani
FK PRILUK
Priluk
2:1 FK BOSNA (M)
Mionica III
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
Stadion Hasan Polje
FK SEONA
Srebrenik
2:3 NK SVATOVAC
Poljice
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
Stadion Lugovi
FK LOKOMOTIVA
Miričina
4:1 FK SLOGA
Tojšići
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
Stadion Dizdaruša
FK DIZDARUŠA
Brčko
0:1 NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
"OMEROVIĆKA"
NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
1:3 ŠD NAPREDAK
Matići
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
"LIPIK"
NK OMLADINAC `68
Mionica II
0:1 NK DINAMO
Donja Mahala
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Kalesija
FK BOSNA (K)
Kalesija
5:0 FK RADNIČKI
Lukavac
Detaljnije
8. kolo
08.10.2023. 15:00h
Tom Cat Arena
FK MLADOST (K)
Kikači
1:0 NK DINAMO
Donja Mahala
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Stadion NK Orahovca
NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
2:0 FK BOSNA (K)
Kalesija
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Stadion Krušici
NK SVATOVAC
Poljice
3:0 FK LOKOMOTIVA
Miričina
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Stadion Jezero
FK BOSNA (M)
Mionica III
2:2 FK SEONA
Srebrenik
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
''JELAS''
HNK MLADOST (D)
Domaljevac
1:0 FK PRILUK
Priluk
Detaljnije
07.10.2023. 15:00h
NK ''NAPREDAK''
ŠD NAPREDAK
Matići
1:3 NK OMLADINAC `68
Mionica II
Detaljnije
07.10.2023. 15:00h
Stadion Jošik Lukavac
FK RADNIČKI
Lukavac
3:0 NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
Detaljnije
07.10.2023. 15:00h
Stadion Ada
FK SLOGA
Tojšići
5:1 FK DIZDARUŠA
Brčko
Detaljnije
9. kolo
11.10.2023. 15:00h
Stadion Širani
FK PRILUK
Priluk
3:2 FK MLADOST (K)
Kikači
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Stadion Hasan Polje
FK SEONA
Srebrenik
0:1 HNK MLADOST (D)
Domaljevac
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Stadion Lugovi
FK LOKOMOTIVA
Miričina
3:1 FK BOSNA (M)
Mionica III
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Stadion Dizdaruša
FK DIZDARUŠA
Brčko
0:0 NK SVATOVAC
Poljice
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Kalesija
FK BOSNA (K)
Kalesija
1:0 FK SLOGA
Tojšići
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
"OMEROVIĆKA"
NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
0:5 NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
"LIPIK"
NK OMLADINAC `68
Mionica II
3:1 FK RADNIČKI
Lukavac
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Stadion NK Dinamo
NK DINAMO
Donja Mahala
4:1 ŠD NAPREDAK
Matići
Detaljnije
10. kolo
15.10.2023. 15:00h
Tom Cat Arena
FK MLADOST (K)
Kikači
3:1 ŠD NAPREDAK
Matići
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Stadion NK Orahovca
NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
3:2 NK OMLADINAC `68
Mionica II
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Stadion Krušici
NK SVATOVAC
Poljice
4:2 FK BOSNA (K)
Kalesija
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Stadion Jezero
FK BOSNA (M)
Mionica III
5:1 FK DIZDARUŠA
Brčko
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
''JELAS''
HNK MLADOST (D)
Domaljevac
1:2 FK LOKOMOTIVA
Miričina
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Stadion Širani
FK PRILUK
Priluk
4:3 FK SEONA
Srebrenik
Detaljnije
14.10.2023. 15:00h
Stadion Jošik Lukavac
FK RADNIČKI
Lukavac
2:0 NK DINAMO
Donja Mahala
Detaljnije
14.10.2023. 15:00h
Stadion Ada
FK SLOGA
Tojšići
3:1 NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
Detaljnije
11. kolo
22.10.2023. 14:30h
Stadion Hasan Polje
FK SEONA
Srebrenik
5:2 FK MLADOST (K)
Kikači
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
Stadion Lugovi
FK LOKOMOTIVA
Miričina
3:2 FK PRILUK
Priluk
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
Stadion Dizdaruša
FK DIZDARUŠA
Brčko
1:0 HNK MLADOST (D)
Domaljevac
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
"OMEROVIĆKA"
NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
1:2 NK SVATOVAC
Poljice
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
"LIPIK"
NK OMLADINAC `68
Mionica II
2:0 FK SLOGA
Tojšići
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
Stadion NK Dinamo
NK DINAMO
Donja Mahala
3:2 NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
Gradski stadion Kalesija
FK BOSNA (K)
Kalesija
2:1 FK BOSNA (M)
Mionica III
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
NK ''NAPREDAK''
ŠD NAPREDAK
Matići
2:0 FK RADNIČKI
Lukavac
Detaljnije
12. kolo
29.10.2023. 13:30h
Tom Cat Arena
FK MLADOST (K)
Kikači
2:0 FK RADNIČKI
Lukavac
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion NK Orahovca
NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
2:1 ŠD NAPREDAK
Matići
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion Krušici
NK SVATOVAC
Poljice
7:1 NK OMLADINAC `68
Mionica II
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion Jezero
FK BOSNA (M)
Mionica III
3:1 NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
''JELAS''
HNK MLADOST (D)
Domaljevac
0:3 FK BOSNA (K)
Kalesija
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion Širani
FK PRILUK
Priluk
4:1 FK DIZDARUŠA
Brčko
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion Hasan Polje
FK SEONA
Srebrenik
0:2 FK LOKOMOTIVA
Miričina
Detaljnije
28.10.2023. 14:30h
Stadion Ada
FK SLOGA
Tojšići
1:2 NK DINAMO
Donja Mahala
Detaljnije
13. kolo
05.11.2023. 13:30h
Stadion Lugovi
FK LOKOMOTIVA
Miričina
1:2 FK MLADOST (K)
Kikači
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
Stadion Dizdaruša
FK DIZDARUŠA
Brčko
1:1 FK SEONA
Srebrenik
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
"OMEROVIĆKA"
NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
0:2 HNK MLADOST (D)
Domaljevac
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
"LIPIK"
NK OMLADINAC `68
Mionica II
0:0 FK BOSNA (M)
Mionica III
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Kalesija
FK BOSNA (K)
Kalesija
2:0 FK PRILUK
Priluk
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Stadion NK Dinamo
NK DINAMO
Donja Mahala
2:1 NK SVATOVAC
Poljice
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
NK ''NAPREDAK''
ŠD NAPREDAK
Matići
3:0 FK SLOGA
Tojšići
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Stadion Jošik Lukavac
FK RADNIČKI
Lukavac
1:1 NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
Detaljnije
14. kolo
12.11.2023. 13:30h
Tom Cat Arena
FK MLADOST (K)
Kikači
3:0 NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Stadion Krušici
NK SVATOVAC
Poljice
2:0 ŠD NAPREDAK
Matići
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Stadion Jezero
FK BOSNA (M)
Mionica III
0:1 NK DINAMO
Donja Mahala
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
''JELAS''
HNK MLADOST (D)
Domaljevac
2:2 NK OMLADINAC `68
Mionica II
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Stadion Širani
FK PRILUK
Priluk
8:0 NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Stadion Hasan Polje
FK SEONA
Srebrenik
4:1 FK BOSNA (K)
Kalesija
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Stadion Lugovi
FK LOKOMOTIVA
Miričina
3:1 FK DIZDARUŠA
Brčko
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Stadion Ada
FK SLOGA
Tojšići
1:2 FK RADNIČKI
Lukavac
Detaljnije
15. kolo
18.11.2023. 13:30h
Stadion Dizdaruša
FK DIZDARUŠA
Brčko
4:2 FK MLADOST (K)
Kikači
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Kalesija
FK BOSNA (K)
Kalesija
6:2 FK LOKOMOTIVA
Miričina
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
"OMEROVIĆKA"
NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
0:2 FK SEONA
Srebrenik
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
"LIPIK"
NK OMLADINAC `68
Mionica II
3:2 FK PRILUK
Priluk
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Stadion NK Dinamo
NK DINAMO
Donja Mahala
4:1 HNK MLADOST (D)
Domaljevac
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
NK ''NAPREDAK''
ŠD NAPREDAK
Matići
2:2 FK BOSNA (M)
Mionica III
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Stadion Jošik Lukavac
FK RADNIČKI
Lukavac
4:1 NK SVATOVAC
Poljice
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Stadion NK Orahovca
NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
5:3 FK SLOGA
Tojšići
Detaljnije
16. kolo
17.03.2024. 15:00h
Tom Cat Arena
FK MLADOST (K)
Kikači
3:0 FK SLOGA
Tojšići
Detaljnije
17.03.2024. 15:00h
Stadion NK Orahovca
NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
2:3 NK SVATOVAC
Poljice
Detaljnije
17.03.2024. 15:00h
Stadion NK Dinamo
NK DINAMO
Donja Mahala
2:1 FK PRILUK
Priluk
Detaljnije
17.03.2024. 15:00h
"LIPIK"
NK OMLADINAC `68
Mionica II
0:1 FK SEONA
Srebrenik
Detaljnije
17.03.2024. 15:00h
"OMEROVIĆKA"
NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
1:5 FK LOKOMOTIVA
Miričina
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Stadion Jošik Lukavac
FK RADNIČKI
Lukavac
6:0 FK BOSNA (M)
Mionica III
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
NK ''NAPREDAK''
ŠD NAPREDAK
Matići
4:0 HNK MLADOST (D)
Domaljevac
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Kalesija
FK BOSNA (K)
Kalesija
4:0 FK DIZDARUŠA
Brčko
Detaljnije
17. kolo
24.03.2024. 15:30h
Stadion Dizdaruša
FK DIZDARUŠA
Brčko
3:0 * NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Stadion Lugovi
FK LOKOMOTIVA
Miričina
1:1 NK OMLADINAC `68
Mionica II
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Stadion Hasan Polje
FK SEONA
Srebrenik
0:2 NK DINAMO
Donja Mahala
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Stadion Širani
FK PRILUK
Priluk
0:5 ŠD NAPREDAK
Matići
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
''JELAS''
HNK MLADOST (D)
Domaljevac
2:1 FK RADNIČKI
Lukavac
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Stadion Jezero
FK BOSNA (M)
Mionica III
2:3 NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Stadion Krušici
NK SVATOVAC
Poljice
4:1 FK SLOGA
Tojšići
Detaljnije
23.03.2024. 15:30h
Gradski stadion Kalesija
FK BOSNA (K)
Kalesija
1:0 FK MLADOST (K)
Kikači
Detaljnije
18. kolo
30.03.2024. 16:00h
Tom Cat Arena
FK MLADOST (K)
Kikači
2:0 NK SVATOVAC
Poljice
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion Ada
FK SLOGA
Tojšići
0:1 FK BOSNA (M)
Mionica III
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion NK Orahovca
NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
2:1 HNK MLADOST (D)
Domaljevac
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion Jošik Lukavac
FK RADNIČKI
Lukavac
3:1 FK PRILUK
Priluk
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
NK ''NAPREDAK''
ŠD NAPREDAK
Matići
1:2 FK SEONA
Srebrenik
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion NK Dinamo
NK DINAMO
Donja Mahala
4:1 FK LOKOMOTIVA
Miričina
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
"LIPIK"
NK OMLADINAC `68
Mionica II
3:0 FK DIZDARUŠA
Brčko
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
"OMEROVIĆKA"
NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
0:3 * FK BOSNA (K)
Kalesija
Detaljnije
19. kolo
07.04.2024. 16:00h
"OMEROVIĆKA"
NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
0:4 FK MLADOST (K)
Kikači
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Stadion Dizdaruša
FK DIZDARUŠA
Brčko
0:0 NK DINAMO
Donja Mahala
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Stadion Lugovi
FK LOKOMOTIVA
Miričina
2:2 ŠD NAPREDAK
Matići
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Stadion Hasan Polje
FK SEONA
Srebrenik
0:0 FK RADNIČKI
Lukavac
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Stadion Širani
FK PRILUK
Priluk
2:1 NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
''JELAS''
HNK MLADOST (D)
Domaljevac
1:0 FK SLOGA
Tojšići
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Stadion Jezero
FK BOSNA (M)
Mionica III
2:1 NK SVATOVAC
Poljice
Detaljnije
06.04.2024. 16:00h
Gradski stadion Kalesija
FK BOSNA (K)
Kalesija
4:0 NK OMLADINAC `68
Mionica II
Detaljnije
20. kolo
14.04.2024. 16:30h
Tom Cat Arena
FK MLADOST (K)
Kikači
10:1 FK BOSNA (M)
Mionica III
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
Stadion Krušici
NK SVATOVAC
Poljice
1:3 HNK MLADOST (D)
Domaljevac
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
Stadion NK Orahovca
NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
2:0 FK SEONA
Srebrenik
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
Stadion NK Dinamo
NK DINAMO
Donja Mahala
1:1 FK BOSNA (K)
Kalesija
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
"LIPIK"
NK OMLADINAC `68
Mionica II
10:0 NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Stadion Ada
FK SLOGA
Tojšići
1:0 FK PRILUK
Priluk
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Stadion Jošik Lukavac
FK RADNIČKI
Lukavac
2:1 FK LOKOMOTIVA
Miričina
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
NK ''NAPREDAK''
ŠD NAPREDAK
Matići
2:0 FK DIZDARUŠA
Brčko
Detaljnije
21. kolo
25.04.2024. 17:00h
''JELAS''
HNK MLADOST (D)
Domaljevac
2:0 FK BOSNA (M)
Mionica III
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
"LIPIK"
NK OMLADINAC `68
Mionica II
1:1 FK MLADOST (K)
Kikači
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
"OMEROVIĆKA"
NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
0:6 NK DINAMO
Donja Mahala
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Kalesija
FK BOSNA (K)
Kalesija
2:0 ŠD NAPREDAK
Matići
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Stadion Dizdaruša
FK DIZDARUŠA
Brčko
2:0 FK RADNIČKI
Lukavac
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Stadion Lugovi
FK LOKOMOTIVA
Miričina
0:0 NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Stadion Hasan Polje
FK SEONA
Srebrenik
3:4 FK SLOGA
Tojšići
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Stadion Širani
FK PRILUK
Priluk
4:3 NK SVATOVAC
Poljice
Detaljnije
22. kolo
21.04.2024. 17:00h
Tom Cat Arena
FK MLADOST (K)
Kikači
2:1 HNK MLADOST (D)
Domaljevac
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Jezero
FK BOSNA (M)
Mionica III
3:2 FK PRILUK
Priluk
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Krušici
NK SVATOVAC
Poljice
4:1 FK SEONA
Srebrenik
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion NK Orahovca
NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
1:0 FK DIZDARUŠA
Brčko
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion NK Dinamo
NK DINAMO
Donja Mahala
3:2 NK OMLADINAC `68
Mionica II
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
Stadion Ada
FK SLOGA
Tojšići
3:0 * FK LOKOMOTIVA
Miričina
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
Stadion Jošik Lukavac
FK RADNIČKI
Lukavac
1:0 FK BOSNA (K)
Kalesija
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
NK ''NAPREDAK''
ŠD NAPREDAK
Matići
3:0 * NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
Detaljnije
23. kolo
28.04.2024. 17:00h
Stadion NK Dinamo
NK DINAMO
Donja Mahala
4:1 FK MLADOST (K)
Kikači
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
"LIPIK"
NK OMLADINAC `68
Mionica II
1:3 ŠD NAPREDAK
Matići
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
"OMEROVIĆKA"
NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
0:3 * FK RADNIČKI
Lukavac
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
Stadion Dizdaruša
FK DIZDARUŠA
Brčko
3:1 FK SLOGA
Tojšići
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
Stadion Lugovi
FK LOKOMOTIVA
Miričina
1:2 NK SVATOVAC
Poljice
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
Stadion Hasan Polje
FK SEONA
Srebrenik
3:1 FK BOSNA (M)
Mionica III
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
Stadion Širani
FK PRILUK
Priluk
2:1 HNK MLADOST (D)
Domaljevac
Detaljnije
27.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Kalesija
FK BOSNA (K)
Kalesija
1:0 NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
Detaljnije
24. kolo
05.05.2024. 17:00h
Tom Cat Arena
FK MLADOST (K)
Kikači
2:1 FK PRILUK
Priluk
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
''JELAS''
HNK MLADOST (D)
Domaljevac
2:0 FK SEONA
Srebrenik
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Stadion Jezero
FK BOSNA (M)
Mionica III
5:1 FK LOKOMOTIVA
Miričina
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Stadion Krušici
NK SVATOVAC
Poljice
5:2 FK DIZDARUŠA
Brčko
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Stadion NK Orahovca
NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
3:0 * NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
Stadion Ada
FK SLOGA
Tojšići
2:1 FK BOSNA (K)
Kalesija
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
Stadion Jošik Lukavac
FK RADNIČKI
Lukavac
2:1 NK OMLADINAC `68
Mionica II
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
NK ''NAPREDAK''
ŠD NAPREDAK
Matići
0:0 NK DINAMO
Donja Mahala
Detaljnije
25. kolo
08.05.2024. 17:00h
NK ''NAPREDAK''
ŠD NAPREDAK
Matići
3:1 FK MLADOST (K)
Kikači
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Stadion NK Dinamo
NK DINAMO
Donja Mahala
0:3 * FK RADNIČKI
Lukavac
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
"LIPIK"
NK OMLADINAC `68
Mionica II
2:1 NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
"OMEROVIĆKA"
NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
0:3 * FK SLOGA
Tojšići
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Kalesija
FK BOSNA (K)
Kalesija
1:2 NK SVATOVAC
Poljice
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Stadion Dizdaruša
FK DIZDARUŠA
Brčko
2:1 FK BOSNA (M)
Mionica III
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Stadion Lugovi
FK LOKOMOTIVA
Miričina
2:0 HNK MLADOST (D)
Domaljevac
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Stadion Hasan Polje
FK SEONA
Srebrenik
4:0 FK PRILUK
Priluk
Detaljnije
26. kolo
12.05.2024. 17:00h
Tom Cat Arena
FK MLADOST (K)
Kikači
7:2 FK SEONA
Srebrenik
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion Širani
FK PRILUK
Priluk
4:2 FK LOKOMOTIVA
Miričina
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
''JELAS''
HNK MLADOST (D)
Domaljevac
2:1 FK DIZDARUŠA
Brčko
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion Jezero
FK BOSNA (M)
Mionica III
2:1 FK BOSNA (K)
Kalesija
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion Krušici
NK SVATOVAC
Poljice
3:0 * NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion NK Orahovca
NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
5:0 NK DINAMO
Donja Mahala
Detaljnije
11.05.2024. 17:00h
Stadion Ada
FK SLOGA
Tojšići
2:1 NK OMLADINAC `68
Mionica II
Detaljnije
11.05.2024. 17:00h
Stadion Jošik Lukavac
FK RADNIČKI
Lukavac
2:0 ŠD NAPREDAK
Matići
Detaljnije
27. kolo
19.05.2024. 17:00h
Stadion NK Dinamo
NK DINAMO
Donja Mahala
6:0 FK SLOGA
Tojšići
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
"LIPIK"
NK OMLADINAC `68
Mionica II
5:3 NK SVATOVAC
Poljice
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
"OMEROVIĆKA"
NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
0:3 * FK BOSNA (M)
Mionica III
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
Stadion Dizdaruša
FK DIZDARUŠA
Brčko
3:1 FK PRILUK
Priluk
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
Stadion Lugovi
FK LOKOMOTIVA
Miričina
1:1 FK SEONA
Srebrenik
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
Stadion Jošik Lukavac
FK RADNIČKI
Lukavac
2:3 FK MLADOST (K)
Kikači
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
NK ''NAPREDAK''
ŠD NAPREDAK
Matići
4:1 NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Kalesija
FK BOSNA (K)
Kalesija
3:0 HNK MLADOST (D)
Domaljevac
Detaljnije
28. kolo
26.05.2024. 17:30h
Tom Cat Arena
FK MLADOST (K)
Kikači
4:0 FK LOKOMOTIVA
Miričina
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
Stadion Hasan Polje
FK SEONA
Srebrenik
2:0 FK DIZDARUŠA
Brčko
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
Stadion Širani
FK PRILUK
Priluk
3:2 FK BOSNA (K)
Kalesija
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
''JELAS''
HNK MLADOST (D)
Domaljevac
3:0 * NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
Stadion Jezero
FK BOSNA (M)
Mionica III
0:0 NK OMLADINAC `68
Mionica II
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
Stadion Krušici
NK SVATOVAC
Poljice
1:0 NK DINAMO
Donja Mahala
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
Stadion Ada
FK SLOGA
Tojšići
1:3 ŠD NAPREDAK
Matići
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
Stadion NK Orahovca
NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
0:2 FK RADNIČKI
Lukavac
Detaljnije
29. kolo
02.06.2024. 17:30h
Stadion NK Orahovca
NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
2:1 FK MLADOST (K)
Kikači
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Stadion Jošik Lukavac
FK RADNIČKI
Lukavac
5:1 FK SLOGA
Tojšići
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
NK ''NAPREDAK''
ŠD NAPREDAK
Matići
4:2 NK SVATOVAC
Poljice
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Stadion NK Dinamo
NK DINAMO
Donja Mahala
6:2 FK BOSNA (M)
Mionica III
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
"LIPIK"
NK OMLADINAC `68
Mionica II
2:1 HNK MLADOST (D)
Domaljevac
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
"OMEROVIĆKA"
NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
0:3 * FK PRILUK
Priluk
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Kalesija
FK BOSNA (K)
Kalesija
3:1 FK SEONA
Srebrenik
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Stadion Dizdaruša
FK DIZDARUŠA
Brčko
5:0 FK LOKOMOTIVA
Miričina
Detaljnije
30. kolo
08.06.2024. 17:30h
Tom Cat Arena
FK MLADOST (K)
Kikači
3:2 FK DIZDARUŠA
Brčko
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Lugovi
FK LOKOMOTIVA
Miričina
2:1 FK BOSNA (K)
Kalesija
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Hasan Polje
FK SEONA
Srebrenik
3:0 * NK PROKOSOVIĆI
Lukavac
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Širani
FK PRILUK
Priluk
3:0 NK OMLADINAC `68
Mionica II
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
''JELAS''
HNK MLADOST (D)
Domaljevac
3:2 NK DINAMO
Donja Mahala
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Jezero
FK BOSNA (M)
Mionica III
5:2 ŠD NAPREDAK
Matići
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Krušici
NK SVATOVAC
Poljice
1:2 FK RADNIČKI
Lukavac
Detaljnije
08.06.2024. 17:30h
Stadion Ada
FK SLOGA
Tojšići
2:0 NK ORAHOVICA 74
Orahovica Donja
Detaljnije
Dokument
14 Odluka o kalendaru takmičenja Druge lige Federacije BiH 2024/2025 Preuzimanje
18 Odluka o trajanju ljetnog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
16 Zahtjev za registraciju trenera za kalendarsku godinu Preuzimanje
16 Obrazac-spisak igrača i službenih osoba kluba Druge lige FBiH Preuzimanje
18 Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
16 Karton-Izmjene igrača Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni člana 29. tačka 07. Propozicija natjecanja Prve i Druge lige NS FBiH Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije takmičenja Druge lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije KUP takmičenja NS FBiH za seniore 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama Preuzimanje
14 Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o načinu vođenja takmičenja u Drugoj ligi Federacije BiH Preuzimanje
14 Odluka o sjedištu i takmičarskim organima grupa Druge lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
18 Odluka o trajanju ljetnog registracionog perioda 2023. godine Preuzimanje
16 Ugovor igrača amatera Preuzimanje
16 Ugovor igrača profesionalca Preuzimanje