19.11.2023. 11:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
4:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
19.11.2023. 11:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
1:6 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
18.11.2023. 11:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
6:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
18.11.2023. 11:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
5:1 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
18.11.2023. 11:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
0:1 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
17.11.2023. 13:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
1:4 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- Bod
1 NK TROGLAV 1918 13 11 0 2 57 13 33 Detaljnije
2 NK MEĐUGORJE 13 10 1 2 61 13 31 Detaljnije
3 FK LEOTAR 13 10 1 2 39 9 31 Detaljnije
4 NK ŠIROKI BRIJEG 13 9 2 2 43 14 29 Detaljnije
5 HNK TOMISLAV 13 7 2 4 27 19 23 Detaljnije
6 FK HERCEGOVAC 13 7 1 5 27 14 22 Detaljnije
7 HNK GRUDE 13 7 1 5 41 28 22 Detaljnije
8 HNK BROTNJO 13 7 0 6 36 26 21 Detaljnije
9 HNK STOLAC 13 5 2 6 20 28 17 Detaljnije
10 FK VELEŽ 13 5 1 7 22 44 16 Detaljnije
11 HNK NEUM 13 2 3 8 30 41 9 Detaljnije
12 HNK BRANITELJ 13 2 0 11 19 45 6 Detaljnije
13 HNK ČAPLJINA 13 1 0 12 7 54 3 Detaljnije
14 NK LJUBUŠKI 13 1 0 12 9 90 3 Detaljnije
1. kolo
23.08.2023. 17:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
7:0 HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
23.08.2023. 15:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
0:5 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
13.08.2023. 10:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
1:0 FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
13.08.2023. 10:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
0:4 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
11.08.2023. 10:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
5:0 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
2. kolo
17.08.2023. 17:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
3:1 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
17.08.2023. 17:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
0:3 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
17.08.2023. 15:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:3 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
17.08.2023. 15:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
3:8 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
17.08.2023. 15:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
7:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
17.08.2023. 15:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
1:7 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
3. kolo
21.08.2023. 15:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
3:0 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
20.08.2023. 10:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
0:5 FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
20.08.2023. 10:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
5:1 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
19.08.2023. 10:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
7:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
19.08.2023. 10:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:4 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
4. kolo
27.08.2023. 18:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
2:0 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
26.08.2023. 17:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
3:1 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
26.08.2023. 10:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
1:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
26.08.2023. 10:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
26.08.2023. 10:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
1:2 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
5. kolo
31.08.2023. 15:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
2:4 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
31.08.2023. 15:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
11:1 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
30.08.2023. 15:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
4:1 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
30.08.2023. 15:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
1:0 HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
30.08.2023. 15:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
2:0 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
6. kolo
03.09.2023. 10:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
9:0 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
03.09.2023. 10:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
0:1 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
03.09.2023. 10:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
4:1 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
02.09.2023. 16:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
2:2 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
02.09.2023. 10:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
5:3 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
7. kolo
10.09.2023. 11:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
1:3 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
10.09.2023. 10:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
3:2 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
10.09.2023. 10:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
5:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
09.09.2023. 10:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
6:4 HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
09.09.2023. 10:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
1:2 FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
09.09.2023. 10:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
5:0 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
06.09.2023. 15:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
0:3 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
8. kolo
20.09.2023. 15:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
17.09.2023. 15:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
0:2 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
17.09.2023. 10:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
9:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
17.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
2:0 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
16.09.2023. 10:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
1:7 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
9. kolo
24.09.2023. 10:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
1:2 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
24.09.2023. 10:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
6:1 HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
23.09.2023. 11:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
3:0 FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
23.09.2023. 10:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
0:7 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
23.09.2023. 10:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
15:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
10. kolo
03.10.2023. 14:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:11 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
01.10.2023. 10:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
4:3 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
01.10.2023. 10:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
0:8 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
30.09.2023. 13:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:5 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
30.09.2023. 10:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
2:4 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
11. kolo
11.10.2023. 14:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
0:0 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
09.10.2023. 13:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
0:2 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
08.10.2023. 11:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
8:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
07.10.2023. 11:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
4:0 HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
07.10.2023. 10:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
2:1 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
12. kolo
15.10.2023. 12:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
0:2 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
15.10.2023. 12:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
2:2 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
15.10.2023. 10:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
1:0 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
14.10.2023. 15:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:0 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
14.10.2023. 11:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
2:3 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
14.10.2023. 11:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
6:1 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
13. kolo
22.10.2023. 10:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
5:0 HNK BRANITELJ
Mostar
Detaljnije
22.10.2023. 09:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
1:0 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
21.10.2023. 12:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
2:4 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
21.10.2023. 11:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:1 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
21.10.2023. 11:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
5:2 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
14. kolo
29.10.2023. 11:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
0:6 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
29.10.2023. 10:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
5:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
28.10.2023. 14:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
5:2 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
28.10.2023. 10:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
4:3 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
28.10.2023. 09:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
0:1 FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
25.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
2:6 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
15. kolo
08.11.2023. 12:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
0:2 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
08.11.2023. 11:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
3:2 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
06.11.2023. 11:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
1:2 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
04.11.2023. 10:00h
Gradski stadion
FK HERCEGOVAC
Bileća
0:3 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
03.11.2023. 12:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
0:0 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
16. kolo
12.11.2023. 13:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
2:2 FK HERCEGOVAC
Bileća
Detaljnije
12.11.2023. 11:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
6:1 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
12.11.2023. 11:00h
Gradski stadion
FK VELEŽ
Nevesinje
0:5 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
11.11.2023. 11:00h
SC Musa - Karačić
NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
3:1 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
11.11.2023. 11:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
0:1 FK LEOTAR
Trebinje
Detaljnije
17. kolo
19.11.2023. 11:00h
Stadion Police
FK LEOTAR
Trebinje
4:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
19.11.2023. 11:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
1:6 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
18.11.2023. 11:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
6:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
18.11.2023. 11:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
5:1 FK VELEŽ
Nevesinje
Detaljnije
18.11.2023. 11:00h
SC Rodoč
HNK BRANITELJ
Mostar
0:1 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
17.11.2023. 13:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
1:4 NK ŠIROKI BRIJEG
Široki Brijeg
Detaljnije
Dokument
16 Zahtjev za registraciju trenera za kalendarsku godinu Preuzimanje
16 Obrazac-spisak igrača i službenih osoba kluba Omladinske lige BiH Preuzimanje
18 Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
16 Karton-Izmjene igrača Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije takmičenja Omladinske lige BiH 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama Preuzimanje
14 Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
14 Odluka o kalendaru takmičenja Omladinske lige BiH grupa Jug 2023/2024 Preuzimanje