09.06.2024. 17:30h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
0:3 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
09.06.2024. 17:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:3 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
09.06.2024. 17:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
2:1 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
09.06.2024. 17:30h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
4:2 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
09.06.2024. 17:30h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
3:3 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
08.06.2024. 17:00h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
4:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
08.06.2024. 17:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
5:0 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- Bod
1 HNK KRUŠEVO 28 19 5 4 77 32 62 Detaljnije
2 HNK BROTNJO 28 19 5 4 66 36 62 Detaljnije
3 NK LJUBUŠKI 28 16 3 9 58 42 51 Detaljnije
4 NK MEĐUGORJE 28 14 5 9 61 40 47 Detaljnije
5 FK KLIS 28 13 5 10 47 41 44 Detaljnije
6 NK TROGLAV 1918 28 12 6 10 51 41 42 Detaljnije
7 HNK SLOGA 28 10 8 10 47 40 38 Detaljnije
8 HNK NEUM 28 11 5 12 42 48 38 Detaljnije
9 FK TURBINA 28 11 1 16 35 63 34 Detaljnije
10 HNK VIŠIĆI 28 10 3 15 46 67 33 Detaljnije
11 HNK RAMA 28 8 8 12 43 60 32 Detaljnije
12 HNK ČAPLJINA 28 7 8 13 43 58 29 Detaljnije
13 HNK STOLAC 28 8 4 16 36 52 28 Detaljnije
14 NK KAMEŠNICA 28 6 8 14 42 54 26 Detaljnije
15 HNK GRUDE 28 6 6 16 28 48 24 Detaljnije
1. kolo
20.08.2023. 17:00h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
0:1 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
2:0 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
2:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:3 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
2:4 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
0:0 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
20.08.2023. 16:00h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
7:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
2. kolo
27.08.2023. 17:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
2:5 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
0:4 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
0:3 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
0:4 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
0:1 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
4:2 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
0:2 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
3. kolo
03.09.2023. 16:30h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
1:2 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:2 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
3:1 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
5:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
3:1 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
0:1 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
03.09.2023. 16:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
1:2 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
4. kolo
10.09.2023. 16:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
0:1 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
2:1 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
1:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
1:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
2:3 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
0:4 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
3:0 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
5. kolo
17.09.2023. 16:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
3:2 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
3:4 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
5:0 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
0:0 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
2:4 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
17.09.2023. 16:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
2:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
5:3 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
6. kolo
24.09.2023. 15:30h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
1:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
1:2 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:1 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
1:1 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
2:4 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
2:2 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
4:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
7. kolo
01.10.2023. 15:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
1:1 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
2:1 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
2:2 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
5:0 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
2:6 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
0:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
1:2 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
8. kolo
08.10.2023. 15:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
1:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
3:0 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
0:4 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
3:2 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
2:3 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
2:3 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:5 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
9. kolo
11.10.2023. 15:00h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
3:3 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
4:2 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
2:2 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
1:0 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
1:0 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
2:2 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
11.10.2023. 15:00h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
1:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
10. kolo
15.10.2023. 15:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:0 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
3:2 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
3:3 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
1:1 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
1:4 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
3:1 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
3:0 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
11. kolo
22.10.2023. 14:30h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
3:6 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
2:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
5:2 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
5:0 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
1:1 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
2:4 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
3:2 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
12. kolo
29.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
2:0 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
0:2 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
1:1 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
0:3 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
2:1 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
3:0 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
2:1 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
13. kolo
26.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Konjic - pomoćni teren
FK KLIS
Buturović Polje
2:0 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
26.11.2023. 13:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
1:3 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
3:0 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
0:1 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
2:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
0:2 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
2:2 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
14. kolo
12.11.2023. 13:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
3:1 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
2:2 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
1:2 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:0 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
1:0 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
1:1 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
1:2 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
15. kolo
19.11.2023. 13:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
2:3 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
1:1 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
0:0 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
0:1 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
0:1 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
1:2 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
3:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
16. kolo
17.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
1:0 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
17.03.2024. 15:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:0 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
17.03.2024. 15:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
2:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
17.03.2024. 15:00h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
2:1 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
17.03.2024. 15:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
3:0 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
17.03.2024. 15:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
2:0 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
1:1 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
17. kolo
24.03.2024. 15:30h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
1:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
1:2 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
2:0 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
5:2 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
0:0 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
24.03.2024. 14:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:0 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
18. kolo
30.03.2024. 16:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
4:0 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
0:1 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
0:2 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
0:1 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
2:2 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
0:2 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
30.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
2:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
19. kolo
07.04.2024. 16:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
5:4 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
2:2 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
4:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
4:0 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
5:2 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
1:2 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
2:1 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
20. kolo
14.04.2024. 16:30h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
2:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
1:1 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
1:3 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
4:0 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
2:1 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
2:2 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
2:2 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
21. kolo
24.04.2024. 17:00h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
1:0 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
18.04.2024. 17:00h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
1:2 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
17.04.2024. 17:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:1 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
2:1 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
2:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
2:3 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
17.04.2024. 17:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
0:0 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
22. kolo
21.04.2024. 17:00h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
2:1 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
1:2 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
3:1 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
1:3 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:3 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
0:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
2:1 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
23. kolo
28.04.2024. 17:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
0:2 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
4:1 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
2:0 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
1:7 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
4:1 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
27.04.2024. 17:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
1:1 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
24. kolo
05.05.2024. 17:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
2:2 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
1:1 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
2:0 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
2:0 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
3:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
1:3 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
1:0 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
25. kolo
09.05.2024. 17:00h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
6:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
5:0 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
4:2 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
1:2 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
5:0 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
3:3 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
08.05.2024. 17:00h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
0:3 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
26. kolo
12.05.2024. 17:00h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
1:2 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
3:1 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
0:6 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
1:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
5:1 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
1:3 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
2:0 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
27. kolo
19.05.2024. 17:00h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
2:0 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
0:2 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
4:0 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
1:1 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
0:2 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
1:3 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
4:0 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
28. kolo
26.05.2024. 17:30h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
3:2 HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
3:0 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
5:4 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
1:1 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
3:0 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Salem Halilhodžić
FK TURBINA
Jablanica
2:1 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
25.05.2024. 17:30h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
4:3 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
29. kolo
03.06.2024. 17:30h
Stadion Seid Padalović
FK KLIS
Buturović Polje
2:2 HNK RAMA
Prozor-Rama
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Stadion Zagrad
HNK STOLAC
Stolac
0:2 HNK BROTNJO
Čitluk
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Stadion Elić Luka
HNK GRUDE
Grude
2:3 NK KAMEŠNICA
Podhum
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Stadion Bjelave
HNK ČAPLJINA
Čapljina
2:0 HNK NEUM
Neum
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Stadion Zgona
NK TROGLAV 1918
Livno
4:0 NK LJUBUŠKI
LJubuški
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
SC CIRCLE-INTERNACIONAL
NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
0:2 HNK KRUŠEVO
Kruševo
Detaljnije
02.06.2024. 17:30h
Stadion Košute
HNK SLOGA
Gornji Vakuf-Uskoplje
3:0 HNK VIŠIĆI
Višići
Detaljnije
30. kolo
09.06.2024. 17:30h
Stadion Čaeri
HNK VIŠIĆI
Višići
0:3 NK MEĐUGORJE
MEĐUGORJE
Detaljnije
09.06.2024. 17:30h
Stadion Babovac
NK LJUBUŠKI
LJubuški
2:3 HNK ČAPLJINA
Čapljina
Detaljnije
09.06.2024. 17:30h
Stadion Meteriz
HNK NEUM
Neum
2:1 FK KLIS
Buturović Polje
Detaljnije
09.06.2024. 17:30h
Stadion Luka
HNK RAMA
Prozor-Rama
4:2 HNK GRUDE
Grude
Detaljnije
09.06.2024. 17:30h
Stadion Bilo Polje
NK KAMEŠNICA
Podhum
3:3 HNK STOLAC
Stolac
Detaljnije
08.06.2024. 17:00h
HŠK Zrinjski - pomoćni teren
HNK KRUŠEVO
Kruševo
4:1 NK TROGLAV 1918
Livno
Detaljnije
08.06.2024. 17:00h
Stadion Bare
HNK BROTNJO
Čitluk
5:0 FK TURBINA
Jablanica
Detaljnije
Dokument
14 Odluka o kalendaru takmičenja Druge lige Federacije BiH 2024/2025 Preuzimanje
18 Odluka o trajanju ljetnog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
16 Zahtjev za registraciju trenera za kalendarsku godinu Preuzimanje
16 Obrazac-spisak igrača i službenih osoba kluba Druge lige FBiH Preuzimanje
18 Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
16 Karton-Izmjene igrača Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni člana 29. tačka 07. Propozicija natjecanja Prve i Druge lige NS FBiH Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije takmičenja Druge lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije KUP takmičenja NS FBiH za seniore 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama Preuzimanje
14 Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o načinu vođenja takmičenja u Drugoj ligi Federacije BiH Preuzimanje
14 Odluka o sjedištu i takmičarskim organima grupa Druge lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
18 Odluka o trajanju ljetnog registracionog perioda 2023. godine Preuzimanje
16 Ugovor igrača amatera Preuzimanje
16 Ugovor igrača profesionalca Preuzimanje