21.05.2024. 17:30h Stadion Danac Olovo | NK STUPČANICA Olovo | - | FK RUDAR (B) Breza | Detaljnije | |||
12.05.2024. 12:30h Gradski stadion | FK SUTJESKA Foča | 0:2 | NK ILIJAŠ Ilijaš | Detaljnije | |||
12.05.2024. 12:30h Kamp Butmir | FK SARAJEVO Sarajevo | 5:1 | FK BATON Sarajevo | Detaljnije | |||
12.05.2024. 12:30h Trening Centar Slavija | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | 1:3 | FK FAMOS Hrasnica | Detaljnije | |||
12.05.2024. 12:30h Hakija Mršo | FK UNIS Vogošća | 1:5 | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | Detaljnije | |||
12.05.2024. 12:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | 1:4 | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | Detaljnije | |||
11.05.2024. 12:30h Bojnik | FK NOVI GRAD Sarajevo | 2:0 | NK BOSNA Visoko | Detaljnije | |||
11.05.2024. 12:30h Ilidža | FK IGMAN Ilidža | 7:0 | FK GORAŽDE Goražde | Detaljnije |
# | Klub | Uk | Pob | Ner | Por | G+ | G- | Bod | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK SARAJEVO | 27 | 21 | 4 | 2 | 115 | 21 | 67 | Detaljnije | |
2 | FK IGMAN | 26 | 20 | 2 | 4 | 72 | 23 | 62 | Detaljnije | |
3 | FK FAMOS | 26 | 19 | 4 | 3 | 98 | 28 | 61 | Detaljnije | |
4 | FK SLAVIJA | 27 | 18 | 3 | 6 | 75 | 34 | 57 | Detaljnije | |
5 | FK ŽELJEZNIČAR | 26 | 15 | 5 | 6 | 78 | 37 | 50 | Detaljnije | |
6 | NK STUPČANICA | 25 | 14 | 4 | 7 | 65 | 43 | 46 | Detaljnije | |
7 | NK BOSNA | 26 | 13 | 5 | 8 | 62 | 52 | 44 | Detaljnije | |
8 | NK ILIJAŠ | 27 | 10 | 5 | 12 | 45 | 54 | 35 | Detaljnije | |
9 | FK SUTJESKA | 27 | 11 | 2 | 14 | 43 | 57 | 35 | Detaljnije | |
10 | FK GORAŽDE | 26 | 10 | 3 | 13 | 57 | 64 | 33 | Detaljnije | |
11 | FK BATON | 27 | 9 | 4 | 14 | 58 | 58 | 31 | Detaljnije | |
12 | NK SAŠK NAPREDAK | 26 | 9 | 4 | 13 | 52 | 61 | 31 | Detaljnije | |
13 | FK NOVI GRAD | 26 | 6 | 7 | 13 | 42 | 51 | 25 | Detaljnije | |
14 | FK UNIS | 26 | 8 | 1 | 17 | 41 | 91 | 25 | Detaljnije | |
15 | FK ROMANIJA | 26 | 7 | 2 | 17 | 45 | 86 | 23 | Detaljnije | |
16 | FK FAMOS I.ILIDŽA | 26 | 4 | 1 | 21 | 29 | 94 | 13 | Detaljnije | |
17 | FK RUDAR (B) | 26 | 0 | 2 | 24 | 11 | 134 | 2 | Detaljnije |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13.08.2023. 12:30h Hakija Mršo | FK UNIS Vogošća | 1:4 | NK STUPČANICA Olovo | Detaljnije | |||
13.08.2023. 12:30h Trening Centar Slavija | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | 1:0 | FK NOVI GRAD Sarajevo | Detaljnije | |||
13.08.2023. 12:30h Kamp Butmir | FK SARAJEVO Sarajevo | 4:0 | FK IGMAN Ilidža | Detaljnije | |||
13.08.2023. 12:30h Gradski stadion | FK SUTJESKA Foča | 1:1 | FK GORAŽDE Goražde | Detaljnije | |||
13.08.2023. 12:30h Gradski stadion Breza | FK RUDAR (B) Breza | 0:7 | NK BOSNA Visoko | Detaljnije | |||
13.08.2023. 12:30h Gradski stadion | NK ILIJAŠ Ilijaš | 2:0 | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | Detaljnije | |||
12.08.2023. 12:30h Doglodi | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | 6:0 | FK ROMANIJA PALE | Detaljnije | |||
12.08.2023. 12:30h Koševo II | FK BATON Sarajevo | 3:5 | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | Detaljnije |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17.08.2023. 17:15h Bojnik | FK NOVI GRAD Sarajevo | 1:2 | FK SARAJEVO Sarajevo | Detaljnije | |||
17.08.2023. 17:00h Grbavica-pomočni | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | 2:2 | FK FAMOS Hrasnica | Detaljnije | |||
17.08.2023. 17:00h SRC Istočna Ilidža | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | 1:5 | FK BATON Sarajevo | Detaljnije | |||
17.08.2023. 17:00h Stadion Luke | NK BOSNA Visoko | 5:2 | NK ILIJAŠ Ilijaš | Detaljnije | |||
17.08.2023. 17:00h Stadion Midhat Drljević Goražde | FK GORAŽDE Goražde | 12:0 | FK RUDAR (B) Breza | Detaljnije | |||
17.08.2023. 17:00h Ilidža | FK IGMAN Ilidža | 4:0 | FK SUTJESKA Foča | Detaljnije | |||
17.08.2023. 17:00h Trening Centar Slavija | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | 5:2 | FK ROMANIJA PALE | Detaljnije | |||
17.08.2023. 17:00h Hakija Mršo | FK UNIS Vogošća | 5:0 | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | Detaljnije |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20.08.2023. 12:30h Trening Centar Slavija | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | 8:0 | FK UNIS Vogošća | Detaljnije | |||
20.08.2023. 12:30h Kamp Butmir | FK SARAJEVO Sarajevo | 12:0 | FK ROMANIJA PALE | Detaljnije | |||
20.08.2023. 12:30h Gradski stadion | FK SUTJESKA Foča | 3:0 | FK NOVI GRAD Sarajevo | Detaljnije | |||
20.08.2023. 12:30h Gradski stadion Breza | FK RUDAR (B) Breza | 1:5 | FK IGMAN Ilidža | Detaljnije | |||
20.08.2023. 12:30h Gradski stadion | NK ILIJAŠ Ilijaš | 4:3 | FK GORAŽDE Goražde | Detaljnije | |||
20.08.2023. 12:30h JU KSR Hrasnica - Ilidža | FK FAMOS Hrasnica | 6:0 | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | Detaljnije | |||
19.08.2023. 12:30h Doglodi | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | 1:4 | NK STUPČANICA Olovo | Detaljnije | |||
19.08.2023. 12:30h Koševo II | FK BATON Sarajevo | 2:3 | NK BOSNA Visoko | Detaljnije |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27.08.2023. 12:30h Stadion Luke | NK BOSNA Visoko | 2:1 | FK FAMOS Hrasnica | Detaljnije | |||
27.08.2023. 12:30h Stadion Midhat Drljević Goražde | FK GORAŽDE Goražde | 5:1 | FK BATON Sarajevo | Detaljnije | |||
27.08.2023. 12:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | 0:3 | FK SUTJESKA Foča | Detaljnije | |||
27.08.2023. 12:30h Hakija Mršo | FK UNIS Vogošća | 0:4 | FK SARAJEVO Sarajevo | Detaljnije | |||
26.08.2023. 12:30h Stadion Danac Olovo | NK STUPČANICA Olovo | 4:1 | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | Detaljnije | |||
26.08.2023. 12:30h Ilidža | FK IGMAN Ilidža | 3:2 | NK ILIJAŠ Ilijaš | Detaljnije | |||
26.08.2023. 12:30h Bojnik | FK NOVI GRAD Sarajevo | 1:1 | FK RUDAR (B) Breza | Detaljnije | |||
26.08.2023. 12:30h Doglodi | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | 2:1 | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | Detaljnije |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31.08.2023. 17:00h Grbavica-pomočni | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | 7:0 | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | Detaljnije | |||
30.08.2023. 17:00h Trening Centar Slavija | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | 3:1 | NK STUPČANICA Olovo | Detaljnije | |||
30.08.2023. 17:00h Kamp Butmir | FK SARAJEVO Sarajevo | 4:0 | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | Detaljnije | |||
30.08.2023. 17:00h Gradski stadion Breza | FK RUDAR (B) Breza | 1:4 | FK ROMANIJA PALE | Detaljnije | |||
30.08.2023. 17:00h Gradski stadion | NK ILIJAŠ Ilijaš | 1:1 | FK NOVI GRAD Sarajevo | Detaljnije | |||
30.08.2023. 17:00h Koševo II | FK BATON Sarajevo | 1:2 | FK IGMAN Ilidža | Detaljnije | |||
30.08.2023. 17:00h JU KSR Hrasnica - Ilidža | FK FAMOS Hrasnica | 4:0 | FK GORAŽDE Goražde | Detaljnije | |||
29.08.2023. 13:30h Gradski stadion | FK SUTJESKA Foča | 0:2 | FK UNIS Vogošća | Detaljnije |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
03.09.2023. 12:30h Stadion Luke | NK BOSNA Visoko | 1:1 | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | Detaljnije | |||
03.09.2023. 12:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | 2:0 | NK ILIJAŠ Ilijaš | Detaljnije | |||
03.09.2023. 12:30h Hakija Mršo | FK UNIS Vogošća | 4:0 | FK RUDAR (B) Breza | Detaljnije | |||
03.09.2023. 12:30h Trening Centar Slavija | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | 0:6 | FK SARAJEVO Sarajevo | Detaljnije | |||
02.09.2023. 17:00h Stadion Danac Olovo | NK STUPČANICA Olovo | 5:4 | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | Detaljnije | |||
02.09.2023. 12:30h Ilidža | FK IGMAN Ilidža | 1:2 | FK FAMOS Hrasnica | Detaljnije | |||
02.09.2023. 12:30h Bojnik | FK NOVI GRAD Sarajevo | 2:1 | FK BATON Sarajevo | Detaljnije | |||
02.09.2023. 12:30h Doglodi | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | 1:2 | FK SUTJESKA Foča | Detaljnije |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11.09.2023. 16:30h JU KSR Hrasnica - Ilidža | FK FAMOS Hrasnica | 6:2 | FK NOVI GRAD Sarajevo | Detaljnije | |||
10.09.2023. 12:30h Kamp Butmir | FK SARAJEVO Sarajevo | 2:2 | NK STUPČANICA Olovo | Detaljnije | |||
10.09.2023. 12:30h Gradski stadion | FK SUTJESKA Foča | 1:2 | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | Detaljnije | |||
10.09.2023. 12:30h Gradski stadion Breza | FK RUDAR (B) Breza | 0:2 | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | Detaljnije | |||
10.09.2023. 12:30h Gradski stadion | NK ILIJAŠ Ilijaš | 3:1 | FK UNIS Vogošća | Detaljnije | |||
10.09.2023. 12:30h Grbavica-pomočni | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | 4:2 | FK GORAŽDE Goražde | Detaljnije | |||
10.09.2023. 12:30h SRC Istočna Ilidža | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | 1:3 | NK BOSNA Visoko | Detaljnije | |||
09.09.2023. 12:30h Koševo II | FK BATON Sarajevo | 1:2 | FK ROMANIJA PALE | Detaljnije |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17.09.2023. 12:30h Stadion Midhat Drljević Goražde | FK GORAŽDE Goražde | 4:1 | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | Detaljnije | |||
17.09.2023. 12:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | 2:7 | FK FAMOS Hrasnica | Detaljnije | |||
17.09.2023. 12:30h Hakija Mršo | FK UNIS Vogošća | 1:4 | FK BATON Sarajevo | Detaljnije | |||
17.09.2023. 12:30h Trening Centar Slavija | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | 6:0 | FK RUDAR (B) Breza | Detaljnije | |||
17.09.2023. 12:30h Kamp Butmir | FK SARAJEVO Sarajevo | 6:0 | FK SUTJESKA Foča | Detaljnije | |||
16.09.2023. 12:30h Stadion Danac Olovo | NK STUPČANICA Olovo | 2:1 | NK BOSNA Visoko | Detaljnije | |||
16.09.2023. 12:30h Ilidža | FK IGMAN Ilidža | 4:0 | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | Detaljnije | |||
16.09.2023. 12:30h Doglodi | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | 1:0 | NK ILIJAŠ Ilijaš | Detaljnije |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24.09.2023. 12:30h Gradski stadion Breza | FK RUDAR (B) Breza | 1:6 | FK SARAJEVO Sarajevo | Detaljnije | |||
24.09.2023. 12:30h Gradski stadion | NK ILIJAŠ Ilijaš | 1:2 | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | Detaljnije | |||
24.09.2023. 12:30h JU KSR Hrasnica - Ilidža | FK FAMOS Hrasnica | 5:1 | FK UNIS Vogošća | Detaljnije | |||
24.09.2023. 12:30h Grbavica-pomočni | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | 2:1 | FK NOVI GRAD Sarajevo | Detaljnije | |||
24.09.2023. 12:30h SRC Istočna Ilidža | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | 1:3 | FK IGMAN Ilidža | Detaljnije | |||
24.09.2023. 12:30h Stadion Luke | NK BOSNA Visoko | 5:1 | FK GORAŽDE Goražde | Detaljnije | |||
23.09.2023. 12:30h Koševo II | FK BATON Sarajevo | 2:0 | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | Detaljnije | |||
23.09.2023. 10:00h Gradski stadion | FK SUTJESKA Foča | 3:0 | NK STUPČANICA Olovo | Detaljnije |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
01.10.2023. 12:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | 2:4 | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | Detaljnije | |||
01.10.2023. 12:30h Trening Centar Slavija | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | 0:0 | FK BATON Sarajevo | Detaljnije | |||
01.10.2023. 12:30h Kamp Butmir | FK SARAJEVO Sarajevo | 3:0 | NK ILIJAŠ Ilijaš | Detaljnije | |||
01.10.2023. 10:00h Gradski stadion | FK SUTJESKA Foča | 3:1 | FK RUDAR (B) Breza | Detaljnije | |||
30.09.2023. 12:30h Stadion Danac Olovo | NK STUPČANICA Olovo | 4:0 | FK GORAŽDE Goražde | Detaljnije | |||
30.09.2023. 12:30h Bojnik | FK NOVI GRAD Sarajevo | 0:4 | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | Detaljnije | |||
30.09.2023. 12:30h Doglodi | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | 0:4 | FK FAMOS Hrasnica | Detaljnije | |||
28.09.2023. 16:30h Ilidža | FK IGMAN Ilidža | 5:0 | NK BOSNA Visoko | Detaljnije |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08.10.2023. 13:30h Gradski stadion Breza | FK RUDAR (B) Breza | 1:3 | NK STUPČANICA Olovo | Detaljnije | |||
08.10.2023. 13:30h Gradski stadion | NK ILIJAŠ Ilijaš | 1:0 | FK SUTJESKA Foča | Detaljnije | |||
08.10.2023. 13:30h JU KSR Hrasnica - Ilidža | FK FAMOS Hrasnica | 3:0 | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | Detaljnije | |||
08.10.2023. 13:30h Grbavica-pomočni | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | 5:0 | FK UNIS Vogošća | Detaljnije | |||
08.10.2023. 13:30h Stadion Luke | NK BOSNA Visoko | 1:1 | FK NOVI GRAD Sarajevo | Detaljnije | |||
08.10.2023. 12:30h Stadion Midhat Drljević Goražde | FK GORAŽDE Goražde | 0:1 | FK IGMAN Ilidža | Detaljnije | |||
07.10.2023. 14:30h Trening Centar Slavija | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | 2:6 | FK ROMANIJA PALE | Detaljnije | |||
07.10.2023. 13:30h Koševo II | FK BATON Sarajevo | 0:3 | FK SARAJEVO Sarajevo | Detaljnije |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15.10.2023. 13:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | 2:3 | NK BOSNA Visoko | Detaljnije | |||
15.10.2023. 13:30h Hakija Mršo | FK UNIS Vogošća | 1:0 | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | Detaljnije | |||
15.10.2023. 13:30h Kamp Butmir | FK SARAJEVO Sarajevo | 2:1 | FK FAMOS Hrasnica | Detaljnije | |||
15.10.2023. 13:30h Gradski stadion | FK SUTJESKA Foča | 2:1 | FK BATON Sarajevo | Detaljnije | |||
15.10.2023. 13:30h Gradski stadion Breza | FK RUDAR (B) Breza | 0:0 | NK ILIJAŠ Ilijaš | Detaljnije | |||
14.10.2023. 13:30h Stadion Danac Olovo | NK STUPČANICA Olovo | 0:1 | FK IGMAN Ilidža | Detaljnije | |||
14.10.2023. 13:30h Bojnik | FK NOVI GRAD Sarajevo | 3:1 | FK GORAŽDE Goražde | Detaljnije | |||
14.10.2023. 13:30h Doglodi | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | 1:1 | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | Detaljnije |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22.10.2023. 13:30h Gradski stadion | NK ILIJAŠ Ilijaš | 1:5 | NK STUPČANICA Olovo | Detaljnije | |||
22.10.2023. 13:30h JU KSR Hrasnica - Ilidža | FK FAMOS Hrasnica | 6:0 | FK SUTJESKA Foča | Detaljnije | |||
22.10.2023. 13:30h Grbavica-pomočni | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | 0:1 | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | Detaljnije | |||
22.10.2023. 13:30h Stadion Luke | NK BOSNA Visoko | 5:0 | FK UNIS Vogošća | Detaljnije | |||
22.10.2023. 12:30h SRC Istočna Ilidža | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | 0:5 | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | Detaljnije | |||
22.10.2023. 12:30h Stadion Midhat Drljević Goražde | FK GORAŽDE Goražde | 4:1 | FK ROMANIJA PALE | Detaljnije | |||
21.10.2023. 13:30h Koševo II | FK BATON Sarajevo | 11:0 | FK RUDAR (B) Breza | Detaljnije | |||
21.10.2023. 13:30h Ilidža | FK IGMAN Ilidža | 3:0 | FK NOVI GRAD Sarajevo | Detaljnije |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29.10.2023. 13:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | 1:5 | FK IGMAN Ilidža | Detaljnije | |||
29.10.2023. 13:30h Hakija Mršo | FK UNIS Vogošća | 2:1 | FK GORAŽDE Goražde | Detaljnije | |||
29.10.2023. 13:30h Trening Centar Slavija | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | 3:0 | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | Detaljnije | |||
29.10.2023. 13:30h Kamp Butmir | FK SARAJEVO Sarajevo | 2:0 | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | Detaljnije | |||
29.10.2023. 13:30h Gradski stadion Breza | FK RUDAR (B) Breza | 0:8 | FK FAMOS Hrasnica | Detaljnije | |||
29.10.2023. 13:30h Gradski stadion | NK ILIJAŠ Ilijaš | 1:2 | FK BATON Sarajevo | Detaljnije | |||
28.10.2023. 13:30h Stadion Danac Olovo | NK STUPČANICA Olovo | 2:1 | FK NOVI GRAD Sarajevo | Detaljnije | |||
28.10.2023. 13:30h Doglodi | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | 3:1 | NK BOSNA Visoko | Detaljnije |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.11.2023. 13:30h Ilidža | FK FAMOS Hrasnica | 1:1 | NK ILIJAŠ Ilijaš | Detaljnije | |||
05.11.2023. 13:30h Grbavica-pomočni | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | 4:2 | FK SUTJESKA Foča | Detaljnije | |||
05.11.2023. 13:30h Stadion Luke | NK BOSNA Visoko | 0:4 | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | Detaljnije | |||
05.11.2023. 12:00h Stadion Midhat Drljević Goražde | FK GORAŽDE Goražde | 5:2 | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | Detaljnije | |||
04.11.2023. 14:30h Trening Centar Slavija | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | 0:7 | FK SARAJEVO Sarajevo | Detaljnije | |||
04.11.2023. 13:30h Koševo II | FK BATON Sarajevo | 2:2 | NK STUPČANICA Olovo | Detaljnije | |||
04.11.2023. 13:30h Ilidža | FK IGMAN Ilidža | 5:2 | FK UNIS Vogošća | Detaljnije | |||
04.11.2023. 13:30h Bojnik | FK NOVI GRAD Sarajevo | 1:1 | FK ROMANIJA PALE | Detaljnije |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12.11.2023. 13:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | 2:1 | NK STUPČANICA Olovo | Detaljnije | |||
12.11.2023. 13:30h Hakija Mršo | FK UNIS Vogošća | 1:1 | FK NOVI GRAD Sarajevo | Detaljnije | |||
12.11.2023. 13:30h Trening Centar Slavija | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | 3:1 | FK GORAŽDE Goražde | Detaljnije | |||
12.11.2023. 13:30h Gradski stadion | FK SUTJESKA Foča | 4:0 | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | Detaljnije | |||
12.11.2023. 13:30h Gradski stadion Breza | FK RUDAR (B) Breza | 0:7 | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | Detaljnije | |||
11.11.2023. 13:30h Doglodi | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | 1:0 | FK IGMAN Ilidža | Detaljnije | |||
11.11.2023. 13:30h Koševo II | FK BATON Sarajevo | 4:6 | FK FAMOS Hrasnica | Detaljnije | |||
10.11.2023. 13:30h Kamp Butmir | FK SARAJEVO Sarajevo | 5:0 | NK BOSNA Visoko | Detaljnije |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19.11.2023. 13:30h JU KSR Hrasnica - Ilidža | FK FAMOS Hrasnica | 0:1 | NK STUPČANICA Olovo | Detaljnije | |||
19.11.2023. 13:30h Grbavica-pomočni | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | 2:3 | NK ILIJAŠ Ilijaš | Detaljnije | |||
19.11.2023. 13:30h SRC Istočna Ilidža | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | 3:1 | FK RUDAR (B) Breza | Detaljnije | |||
19.11.2023. 13:30h Stadion Luke | NK BOSNA Visoko | 2:2 | FK SUTJESKA Foča | Detaljnije | |||
19.11.2023. 13:30h Stadion Midhat Drljević Goražde | FK GORAŽDE Goražde | 0:3 | FK SARAJEVO Sarajevo | Detaljnije | |||
19.11.2023. 13:30h Ilidža | FK IGMAN Ilidža | 2:0 | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | Detaljnije | |||
19.11.2023. 13:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | 5:4 | FK UNIS Vogošća | Detaljnije | |||
18.11.2023. 13:30h Bojnik | FK NOVI GRAD Sarajevo | 3:0 | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | Detaljnije |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10.03.2024. 13:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | 2:2 | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | Detaljnije | |||
10.03.2024. 13:30h Stadion Midhat Drljević Goražde | FK GORAŽDE Goražde | 3:1 | FK SUTJESKA Foča | Detaljnije | |||
10.03.2024. 13:30h Stadion Luke | NK BOSNA Visoko | 4:0 | FK RUDAR (B) Breza | Detaljnije | |||
10.03.2024. 13:30h SRC Istočna Ilidža | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | 0:0 | NK ILIJAŠ Ilijaš | Detaljnije | |||
10.03.2024. 13:30h Grbavica-pomočni | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | 3:3 | FK BATON Sarajevo | Detaljnije | |||
09.03.2024. 13:30h Stadion Danac Olovo | NK STUPČANICA Olovo | 3:2 | FK UNIS Vogošća | Detaljnije | |||
09.03.2024. 13:30h SC Halilovići | FK NOVI GRAD Sarajevo | 1:4 | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | Detaljnije | |||
09.03.2024. 13:30h Ilidža | FK IGMAN Ilidža | 2:1 | FK SARAJEVO Sarajevo | Detaljnije |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024. 13:30h JU KSR Hrasnica - Ilidža | FK FAMOS Hrasnica | 2:1 | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | Detaljnije | |||
17.03.2024. 13:30h Gradski stadion Breza | FK RUDAR (B) Breza | 0:2 | FK GORAŽDE Goražde | Detaljnije | |||
17.03.2024. 13:30h Gradski stadion | FK SUTJESKA Foča | 0:2 | FK IGMAN Ilidža | Detaljnije | |||
17.03.2024. 13:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | 1:3 | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | Detaljnije | |||
17.03.2024. 12:00h Kamp Butmir | FK SARAJEVO Sarajevo | 3:1 | FK NOVI GRAD Sarajevo | Detaljnije | |||
16.03.2024. 13:30h Koševo II | FK BATON Sarajevo | 4:0 | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | Detaljnije | |||
16.03.2024. 13:30h Gradski stadion | NK ILIJAŠ Ilijaš | 2:3 | NK BOSNA Visoko | Detaljnije | |||
16.03.2024. 13:30h Doglodi | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | 3:4 | FK UNIS Vogošća | Detaljnije |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24.03.2024. 13:30h Stadion Danac Olovo | NK STUPČANICA Olovo | 2:2 | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | Detaljnije | |||
24.03.2024. 13:30h Hakija Mršo | FK UNIS Vogošća | 1:4 | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | Detaljnije | |||
24.03.2024. 13:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | 2:3 | FK SARAJEVO Sarajevo | Detaljnije | |||
24.03.2024. 13:30h Stadion Midhat Drljević Goražde | FK GORAŽDE Goražde | 2:8 | NK ILIJAŠ Ilijaš | Detaljnije | |||
24.03.2024. 13:30h Stadion Luke | NK BOSNA Visoko | 3:0 | FK BATON Sarajevo | Detaljnije | |||
24.03.2024. 13:30h SRC Istočna Ilidža | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | 0:4 | FK FAMOS Hrasnica | Detaljnije | |||
23.03.2024. 13:30h Ilidža | FK IGMAN Ilidža | 3:0 | FK RUDAR (B) Breza | Detaljnije | |||
23.03.2024. 11:00h Bojnik | FK NOVI GRAD Sarajevo | 5:1 | FK SUTJESKA Foča | Detaljnije |
21. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31.03.2024. 13:30h Grbavica-pomočni | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | 5:1 | NK STUPČANICA Olovo | Detaljnije | |||
31.03.2024. 13:30h JU KSR Hrasnica - Ilidža | FK FAMOS Hrasnica | 4:1 | NK BOSNA Visoko | Detaljnije | |||
31.03.2024. 13:30h Koševo II | FK BATON Sarajevo | 0:2 | FK GORAŽDE Goražde | Detaljnije | |||
31.03.2024. 13:30h Gradski stadion | FK SUTJESKA Foča | 2:1 | FK ROMANIJA PALE | Detaljnije | |||
31.03.2024. 13:30h Trening Centar Slavija | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | 2:1 | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | Detaljnije | |||
31.03.2024. 12:00h Kamp Butmir | FK SARAJEVO Sarajevo | 11:0 | FK UNIS Vogošća | Detaljnije | |||
30.03.2024. 13:30h Gradski stadion | NK ILIJAŠ Ilijaš | 1:3 | FK IGMAN Ilidža | Detaljnije | |||
30.03.2024. 13:30h Stadion Luke | FK RUDAR (B) Breza | 0:7 | FK NOVI GRAD Sarajevo | Detaljnije |
22. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
07.04.2024. 13:30h Stadion Danac Olovo | NK STUPČANICA Olovo | 3:1 | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | Detaljnije | |||
07.04.2024. 13:30h Hakija Mršo | FK UNIS Vogošća | 3:2 | FK SUTJESKA Foča | Detaljnije | |||
07.04.2024. 13:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | 3:0 | FK RUDAR (B) Breza | Detaljnije | |||
07.04.2024. 13:30h Ilidža | FK IGMAN Ilidža | 3:1 | FK BATON Sarajevo | Detaljnije | |||
07.04.2024. 13:30h Stadion Midhat Drljević Goražde | FK GORAŽDE Goražde | 1:1 | FK FAMOS Hrasnica | Detaljnije | |||
07.04.2024. 13:30h SRC Istočna Ilidža | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | 1:4 | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | Detaljnije | |||
06.04.2024. 13:30h Doglodi | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | 3:3 | FK SARAJEVO Sarajevo | Detaljnije | |||
06.04.2024. 13:30h Bojnik | FK NOVI GRAD Sarajevo | 1:1 | NK ILIJAŠ Ilijaš | Detaljnije |
23. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.04.2024. 13:30h Grbavica-pomočni | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | 4:0 | NK BOSNA Visoko | Detaljnije | |||
14.04.2024. 13:30h JU KSR Hrasnica - Ilidža | FK FAMOS Hrasnica | 1:1 | FK IGMAN Ilidža | Detaljnije | |||
14.04.2024. 13:30h Gradski stadion Breza | FK RUDAR (B) Breza | 3:5 | FK UNIS Vogošća | Detaljnije | |||
14.04.2024. 13:30h Gradski stadion | FK SUTJESKA Foča | 4:1 | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | Detaljnije | |||
14.04.2024. 11:00h Kamp Butmir | FK SARAJEVO Sarajevo | 2:2 | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | Detaljnije | |||
13.04.2024. 13:30h SRC Istočna Ilidža | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | 0:5 | NK STUPČANICA Olovo | Detaljnije | |||
13.04.2024. 13:30h Koševo II | FK BATON Sarajevo | 2:1 | FK NOVI GRAD Sarajevo | Detaljnije | |||
13.04.2024. 13:30h Gradski stadion | NK ILIJAŠ Ilijaš | 4:1 | FK ROMANIJA PALE | Detaljnije |
24. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21.04.2024. 13:30h Stadion Danac Olovo | NK STUPČANICA Olovo | 2:2 | FK SARAJEVO Sarajevo | Detaljnije | |||
21.04.2024. 13:30h Trening Centar Slavija | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | 4:0 | FK SUTJESKA Foča | Detaljnije | |||
21.04.2024. 13:30h Hakija Mršo | FK UNIS Vogošća | 0:2 | NK ILIJAŠ Ilijaš | Detaljnije | |||
21.04.2024. 13:30h Stadion Midhat Drljević Goražde | FK GORAŽDE Goražde | 0:4 | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | Detaljnije | |||
20.04.2024. 13:30h Doglodi | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | 9:1 | FK RUDAR (B) Breza | Detaljnije | |||
20.04.2024. 13:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | 0:1 | FK BATON Sarajevo | Detaljnije | |||
20.04.2024. 13:30h Bojnik | FK NOVI GRAD Sarajevo | 2:4 | FK FAMOS Hrasnica | Detaljnije | |||
20.04.2024. 13:30h Stadion Luke | NK BOSNA Visoko | 3:1 | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | Detaljnije |
25. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25.04.2024. 16:00h Gradski stadion | FK SUTJESKA Foča | 3:0 | FK SARAJEVO Sarajevo | Detaljnije | |||
24.04.2024. 16:30h Stadion Luke | NK BOSNA Visoko | 5:3 | NK STUPČANICA Olovo | Detaljnije | |||
24.04.2024. 16:30h Trening Centar Slavija | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | 0:2 | FK GORAŽDE Goražde | Detaljnije | |||
24.04.2024. 16:30h JU KSR Hrasnica - Ilidža | FK FAMOS Hrasnica | 4:2 | FK ROMANIJA PALE | Detaljnije | |||
24.04.2024. 16:30h Koševo II | FK BATON Sarajevo | 3:0 | FK UNIS Vogošća | Detaljnije | |||
24.04.2024. 16:30h Gradski stadion | NK ILIJAŠ Ilijaš | 3:2 | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | Detaljnije | |||
24.04.2024. 16:30h Gradski stadion Breza | FK RUDAR (B) Breza | 0:6 | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | Detaljnije | |||
23.04.2024. 16:30h Grbavica-pomočni | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | 2:0 | FK IGMAN Ilidža | Detaljnije |
26. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.04.2024. 13:30h Kamp Butmir | FK SARAJEVO Sarajevo | 9:0 | FK RUDAR (B) Breza | Detaljnije | |||
28.04.2024. 13:30h Trening Centar Slavija | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | 6:0 | NK ILIJAŠ Ilijaš | Detaljnije | |||
28.04.2024. 13:30h Hakija Mršo | FK UNIS Vogošća | 0:5 | FK FAMOS Hrasnica | Detaljnije | |||
28.04.2024. 13:30h Stadion Midhat Drljević Goražde | FK GORAŽDE Goražde | 3:3 | NK BOSNA Visoko | Detaljnije | |||
27.04.2024. 13:30h Stadion Danac Olovo | NK STUPČANICA Olovo | 5:0 | FK SUTJESKA Foča | Detaljnije | |||
27.04.2024. 13:30h Doglodi | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | 3:0 | FK BATON Sarajevo | Detaljnije | |||
27.04.2024. 13:30h Bojnik | FK NOVI GRAD Sarajevo | 1:1 | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | Detaljnije | |||
27.04.2024. 12:30h Ilidža | FK IGMAN Ilidža | 6:1 | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | Detaljnije |
27. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
09.05.2024. 13:30h Gradski stadion Breza | FK RUDAR (B) Breza | 0:4 | FK SUTJESKA Foča | Detaljnije | |||
06.05.2024. 17:30h Stadion Luke | NK BOSNA Visoko | 1:1 | FK IGMAN Ilidža | Detaljnije | |||
05.05.2024. 12:30h Stadion Midhat Drljević Goražde | FK GORAŽDE Goražde | 2:1 | NK STUPČANICA Olovo | Detaljnije | |||
05.05.2024. 12:30h JU KSR Hrasnica - Ilidža | FK FAMOS Hrasnica | 8:1 | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | Detaljnije | |||
04.05.2024. 12:30h SRC Istočna Ilidža | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | 5:3 | FK NOVI GRAD Sarajevo | Detaljnije | |||
04.05.2024. 12:30h Grbavica-pomočni | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | 4:0 | FK ROMANIJA PALE | Detaljnije | |||
04.05.2024. 12:30h Koševo II | FK BATON Sarajevo | 3:3 | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | Detaljnije | |||
04.05.2024. 12:30h Gradski stadion | NK ILIJAŠ Ilijaš | 0:5 | FK SARAJEVO Sarajevo | Detaljnije |
28. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21.05.2024. 17:30h Stadion Danac Olovo | NK STUPČANICA Olovo | - | FK RUDAR (B) Breza | Detaljnije | |||
12.05.2024. 12:30h Gradski stadion | FK SUTJESKA Foča | 0:2 | NK ILIJAŠ Ilijaš | Detaljnije | |||
12.05.2024. 12:30h Kamp Butmir | FK SARAJEVO Sarajevo | 5:1 | FK BATON Sarajevo | Detaljnije | |||
12.05.2024. 12:30h Trening Centar Slavija | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | 1:3 | FK FAMOS Hrasnica | Detaljnije | |||
12.05.2024. 12:30h Hakija Mršo | FK UNIS Vogošća | 1:5 | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | Detaljnije | |||
12.05.2024. 12:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | 1:4 | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | Detaljnije | |||
11.05.2024. 12:30h Bojnik | FK NOVI GRAD Sarajevo | 2:0 | NK BOSNA Visoko | Detaljnije | |||
11.05.2024. 12:30h Ilidža | FK IGMAN Ilidža | 7:0 | FK GORAŽDE Goražde | Detaljnije |
29. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15.05.2024. 13:00h Koševo II | FK BATON Sarajevo | - | FK SUTJESKA Foča | Detaljnije | |||
15.05.2024. 16:30h Ilidža | FK IGMAN Ilidža | - | NK STUPČANICA Olovo | Detaljnije | |||
15.05.2024. 16:30h Grbavica-pomočni | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | - | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | Detaljnije | |||
15.05.2024. 17:30h Stadion Midhat Drljević Goražde | FK GORAŽDE Goražde | - | FK NOVI GRAD Sarajevo | Detaljnije | |||
15.05.2024. 17:30h Stadion Luke | NK BOSNA Visoko | - | FK ROMANIJA PALE | Detaljnije | |||
15.05.2024. 17:30h SRC Istočna Ilidža | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | - | FK UNIS Vogošća | Detaljnije | |||
15.05.2024. 17:30h JU KSR Hrasnica - Ilidža | FK FAMOS Hrasnica | - | FK SARAJEVO Sarajevo | Detaljnije | |||
15.05.2024. 17:30h Gradski stadion | NK ILIJAŠ Ilijaš | - | FK RUDAR (B) Breza | Detaljnije |
30. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18.05.2024. 12:30h Stadion Danac Olovo | NK STUPČANICA Olovo | - | NK ILIJAŠ Ilijaš | Detaljnije | |||
18.05.2024. 12:30h Bojnik | FK NOVI GRAD Sarajevo | - | FK IGMAN Ilidža | Detaljnije | |||
19.05.2024. 12:30h Gradski stadion Breza | FK RUDAR (B) Breza | - | FK BATON Sarajevo | Detaljnije | |||
19.05.2024. 12:30h Gradski stadion | FK SUTJESKA Foča | - | FK FAMOS Hrasnica | Detaljnije | |||
19.05.2024. 12:30h Trening Centar Slavija | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | - | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | Detaljnije | |||
19.05.2024. 12:30h Doglodi | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | - | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | Detaljnije | |||
19.05.2024. 12:30h Hakija Mršo | FK UNIS Vogošća | - | NK BOSNA Visoko | Detaljnije | |||
19.05.2024. 12:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | - | FK GORAŽDE Goražde | Detaljnije |
31. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25.05.2024. 12:30h Bojnik | FK NOVI GRAD Sarajevo | - | NK STUPČANICA Olovo | Detaljnije | |||
25.05.2024. 12:30h Ilidža | FK IGMAN Ilidža | - | FK ROMANIJA PALE | Detaljnije | |||
25.05.2024. 12:30h Koševo II | FK BATON Sarajevo | - | NK ILIJAŠ Ilijaš | Detaljnije | |||
26.05.2024. 12:30h Stadion Midhat Drljević Goražde | FK GORAŽDE Goražde | - | FK UNIS Vogošća | Detaljnije | |||
26.05.2024. 12:30h Stadion Luke | NK BOSNA Visoko | - | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | Detaljnije | |||
26.05.2024. 12:30h SRC Istočna Ilidža | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | - | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | Detaljnije | |||
26.05.2024. 12:30h Grbavica-pomočni | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | - | FK SARAJEVO Sarajevo | Detaljnije | |||
26.05.2024. 12:30h JU KSR Hrasnica - Ilidža | FK FAMOS Hrasnica | - | FK RUDAR (B) Breza | Detaljnije |
32. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024. 12:30h Stadion Danac Olovo | NK STUPČANICA Olovo | - | FK BATON Sarajevo | Detaljnije | |||
01.06.2024. 12:30h Gradski stadion | NK ILIJAŠ Ilijaš | - | FK FAMOS Hrasnica | Detaljnije | |||
01.06.2024. 12:30h Doglodi | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | - | FK GORAŽDE Goražde | Detaljnije | |||
02.06.2024. 12:30h Gradski stadion | FK SUTJESKA Foča | - | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | Detaljnije | |||
02.06.2024. 12:30h Kamp Butmir | FK SARAJEVO Sarajevo | - | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | Detaljnije | |||
02.06.2024. 12:30h Trening Centar Slavija | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | - | NK BOSNA Visoko | Detaljnije | |||
02.06.2024. 12:30h Hakija Mršo | FK UNIS Vogošća | - | FK IGMAN Ilidža | Detaljnije | |||
02.06.2024. 12:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | - | FK NOVI GRAD Sarajevo | Detaljnije |
33. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.06.2024. 17:30h SRC "VLAJKO PETROVIĆ" | FK ROMANIJA PALE | - | NK STUPČANICA Olovo | Detaljnije | |||
05.06.2024. 17:30h Bojnik | FK NOVI GRAD Sarajevo | - | FK UNIS Vogošća | Detaljnije | |||
05.06.2024. 17:30h Ilidža | FK IGMAN Ilidža | - | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | Detaljnije | |||
05.06.2024. 17:30h Stadion Midhat Drljević Goražde | FK GORAŽDE Goražde | - | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | Detaljnije | |||
05.06.2024. 17:30h Stadion Luke | NK BOSNA Visoko | - | FK SARAJEVO Sarajevo | Detaljnije | |||
05.06.2024. 17:30h SRC Istočna Ilidža | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | - | FK SUTJESKA Foča | Detaljnije | |||
05.06.2024. 17:30h Grbavica-pomočni | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | - | FK RUDAR (B) Breza | Detaljnije | |||
05.06.2024. 17:30h JU KSR Hrasnica - Ilidža | FK FAMOS Hrasnica | - | FK BATON Sarajevo | Detaljnije |
34. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08.06.2024. 12:30h Stadion Danac Olovo | NK STUPČANICA Olovo | - | FK FAMOS Hrasnica | Detaljnije | |||
08.06.2024. 12:30h Gradski stadion | NK ILIJAŠ Ilijaš | - | FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo | Detaljnije | |||
08.06.2024. 12:30h Doglodi | NK SAŠK NAPREDAK Ilidža | - | FK NOVI GRAD Sarajevo | Detaljnije | |||
09.06.2024. 12:30h Gradski stadion Breza | FK RUDAR (B) Breza | - | FK FAMOS I.ILIDŽA Istočna Ilidža | Detaljnije | |||
09.06.2024. 12:30h Gradski stadion | FK SUTJESKA Foča | - | NK BOSNA Visoko | Detaljnije | |||
09.06.2024. 12:30h Kamp Butmir | FK SARAJEVO Sarajevo | - | FK GORAŽDE Goražde | Detaljnije | |||
09.06.2024. 12:30h Trening Centar Slavija | FK SLAVIJA Istočno Sarajevo | - | FK IGMAN Ilidža | Detaljnije | |||
09.06.2024. 12:30h Hakija Mršo | FK UNIS Vogošća | - | FK ROMANIJA PALE | Detaljnije |
Dokument | ||
---|---|---|
16 | Zahtjev za registraciju trenera za kalendarsku godinu | Preuzimanje |
16 | Obrazac-spisak igrača i službenih osoba kluba Omladinske lige BiH | Preuzimanje |
18 | Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda u 2024. godini | Preuzimanje |
16 | Karton-Izmjene igrača | Preuzimanje |
14 | Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 | Preuzimanje |
12 | Propozicije takmičenja Omladinske lige BiH 2023/2024 | Preuzimanje |
12 | Propozicije KUP takmičenja NS FBiH za juniore 2023/2024 | Preuzimanje |
13 | Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama | Preuzimanje |
14 | Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 | Preuzimanje |
14 | Odluka o kalendaru takmičenja Omladinske lige BiH grupa Centar 1 2023/2024 | Preuzimanje |
Prva liga FBiH Druga liga FBiH - Sjever Druga liga FBiH - Centar Druga liga FBiH - Zapad Druga liga FBiH - Jug Prva ženska liga FBiH Omladinska liga BiH Kadeti - Centar 1 Omladinska liga BiH Juniori - Centar 1 Omladinska liga BiH Kadeti - Centar 2 Omladinska liga BiH Juniori - Centar 2 Omladinska liga BiH Kadeti - Jug Omladinska liga BiH Juniori - Jug Prva futsal liga FBiH - Sjever Prva futsal liga FBiH - Centar Prva futsal liga FBiH - Zapad Prva futsal liga FBiH - Jug