19.11.2023. 11:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
1:2 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
19.11.2023. 11:00h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
1:5 NK ISKRA
Bugojno
Detaljnije
19.11.2023. 11:00h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
1:2 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
19.11.2023. 11:00h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
0:4 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
19.11.2023. 11:00h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
1:1 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
18.11.2023. 11:00h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
0:5 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
18.11.2023. 11:00h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
7:0 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
18.11.2023. 11:00h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
0:2 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- Bod
1 NK ČELIK 15 14 0 1 81 9 42 Detaljnije
2 NK TOŠK 15 12 3 0 45 8 39 Detaljnije
3 NK ROMARI 15 11 2 2 64 27 35 Detaljnije
4 FK RUDAR (K) 15 10 3 2 54 13 33 Detaljnije
5 NK KRIVAJA 15 10 2 3 36 16 32 Detaljnije
6 NK TRAVNIK 15 10 1 4 40 32 31 Detaljnije
7 NK FORTUNA 15 7 3 5 46 28 24 Detaljnije
8 FK MLADOST 15 6 4 5 29 23 22 Detaljnije
9 NK ŽEPČE 1919 15 6 2 7 29 35 20 Detaljnije
10 NK ISKRA 15 5 0 10 30 41 15 Detaljnije
11 BFK SIMM BAU 15 4 2 9 30 37 14 Detaljnije
12 NK KISELJAK 15 4 1 10 22 35 13 Detaljnije
13 FK BORAC 15 4 1 10 24 53 13 Detaljnije
14 NK VITEZ 15 3 2 10 20 47 11 Detaljnije
15 FK VITEZ 15 1 0 14 15 70 3 Detaljnije
16 NK NATRON 15 0 0 15 9 100 0 Detaljnije
1. kolo
14.08.2023. 10:00h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
2:2 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
13.08.2023. 10:00h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
3:2 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
12.08.2023. 10:00h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
1:0 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
12.08.2023. 10:00h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
7:3 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
12.08.2023. 10:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
0:0 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
12.08.2023. 10:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
4:5 FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
12.08.2023. 10:00h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
3:2 NK ISKRA
Bugojno
Detaljnije
12.08.2023. 10:00h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
2:4 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
2. kolo
20.08.2023. 10:30h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
7:0 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
20.08.2023. 10:00h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
8:1 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
20.08.2023. 10:00h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
1:7 NK ISKRA
Bugojno
Detaljnije
20.08.2023. 10:00h
Gradski stadion Maglaj
BFK SIMM BAU
Kosova
7:1 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
19.08.2023. 10:00h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
1:1 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
19.08.2023. 10:00h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
0:3 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
19.08.2023. 10:00h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
3:3 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
19.08.2023. 10:00h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
2:2 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
3. kolo
27.08.2023. 10:00h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
0:1 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
27.08.2023. 10:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
0:2 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
27.08.2023. 10:00h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
1:2 NK ISKRA
Bugojno
Detaljnije
27.08.2023. 10:00h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
5:3 FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
27.08.2023. 10:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
1:3 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
26.08.2023. 10:00h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
0:3 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
26.08.2023. 10:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
0:7 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
26.08.2023. 10:00h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
5:0 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
4. kolo
03.09.2023. 10:00h
Kamberovića polje B
NK ČELIK
Zenica
3:1 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
03.09.2023. 10:00h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
3:2 NK ISKRA
Bugojno
Detaljnije
03.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
1:1 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
02.09.2023. 10:00h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
5:1 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
02.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
1:0 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
02.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
6:0 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
31.08.2023. 15:30h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
3:4 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
31.08.2023. 15:00h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
0:3 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
5. kolo
10.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
1:5 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
10.09.2023. 10:00h
Stadion Jaklić
NK ISKRA
Bugojno
0:3 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
10.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
6:2 FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
09.09.2023. 10:00h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
0:6 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
09.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
0:7 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
09.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
1:2 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
09.09.2023. 10:00h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
2:1 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
09.09.2023. 10:00h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
0:0 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
6. kolo
17.09.2023. 10:00h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
5:0 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
17.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
1:3 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
17.09.2023. 10:00h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
2:0 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
17.09.2023. 10:00h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
1:0 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
17.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
11:0 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
17.09.2023. 10:00h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
3:0 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
16.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
2:1 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
16.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
4:1 NK ISKRA
Bugojno
Detaljnije
7. kolo
24.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
2:5 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
24.09.2023. 10:00h
Stadion Jaklić
NK ISKRA
Bugojno
0:1 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
24.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
1:3 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
24.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
2:4 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
23.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
0:10 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
23.09.2023. 10:00h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
2:4 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
23.09.2023. 10:00h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
1:0 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
23.09.2023. 10:00h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
2:0 FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
8. kolo
01.10.2023. 10:00h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
10:0 FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
01.10.2023. 10:00h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
4:0 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
01.10.2023. 10:00h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
3:0 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
01.10.2023. 10:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
6:0 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
30.09.2023. 14:30h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
1:0 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
30.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
6:0 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
30.09.2023. 10:00h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
2:1 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
29.09.2023. 13:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
4:0 NK ISKRA
Bugojno
Detaljnije
9. kolo
10.10.2023. 13:00h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
2:1 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
08.10.2023. 11:00h
Stadion Jaklić
NK ISKRA
Bugojno
3:2 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
08.10.2023. 11:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
0:3 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
08.10.2023. 11:00h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
0:5 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
07.10.2023. 11:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
1:10 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
07.10.2023. 11:00h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
2:2 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
07.10.2023. 11:00h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
1:2 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
07.10.2023. 10:00h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
2:6 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
10. kolo
15.10.2023. 11:00h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
3:0 FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
15.10.2023. 11:00h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
7:0 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
15.10.2023. 11:00h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
7:4 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
15.10.2023. 10:00h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
8:2 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
14.10.2023. 11:00h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
3:0 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
14.10.2023. 11:00h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
1:1 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
14.10.2023. 10:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
1:5 NK ISKRA
Bugojno
Detaljnije
13.10.2023. 14:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
1:1 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
11. kolo
22.10.2023. 11:00h
Stadion Jaklić
NK ISKRA
Bugojno
1:5 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
22.10.2023. 11:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
0:7 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
22.10.2023. 11:00h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
0:2 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
22.10.2023. 11:00h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
2:4 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
21.10.2023. 11:00h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
3:2 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
21.10.2023. 11:00h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
7:2 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
21.10.2023. 11:00h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
1:3 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
21.10.2023. 11:00h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
0:2 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
12. kolo
29.10.2023. 11:00h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
11:0 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
29.10.2023. 11:00h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
2:1 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
29.10.2023. 11:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
2:4 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
28.10.2023. 11:00h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
3:1 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
28.10.2023. 11:00h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
6:0 FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
28.10.2023. 11:00h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
3:1 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
28.10.2023. 09:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
0:10 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
27.10.2023. 11:00h
Stadion Jaklić
NK ISKRA
Bugojno
1:3 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
13. kolo
05.11.2023. 11:00h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
0:7 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
05.11.2023. 11:00h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
1:3 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
05.11.2023. 10:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
3:0 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
05.11.2023. 09:00h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
1:1 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
04.11.2023. 11:00h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
0:3 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
04.11.2023. 11:00h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
6:1 NK ISKRA
Bugojno
Detaljnije
04.11.2023. 11:00h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
2:0 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
04.11.2023. 11:00h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
2:4 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
14. kolo
12.11.2023. 11:00h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
7:1 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
12.11.2023. 11:00h
FK "Lašva"
NK ROMARI
Divjak Vitez
5:2 FK VITEZ
Vitez
Detaljnije
12.11.2023. 11:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
2:1 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
12.11.2023. 11:00h
Stadion Jaklić
NK ISKRA
Bugojno
0:3 * FK BORAC
Jelah
Detaljnije
11.11.2023. 11:00h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
1:0 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
11.11.2023. 11:00h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
2:1 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
11.11.2023. 11:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
0:8 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
11.11.2023. 11:00h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
1:1 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
15. kolo
19.11.2023. 11:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
1:2 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
19.11.2023. 11:00h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
1:5 NK ISKRA
Bugojno
Detaljnije
19.11.2023. 11:00h
Gradski stadion Vitez
FK VITEZ
Vitez
1:2 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
19.11.2023. 11:00h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
0:4 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
19.11.2023. 11:00h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
1:1 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
18.11.2023. 11:00h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
0:5 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
18.11.2023. 11:00h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
7:0 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
18.11.2023. 11:00h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
0:2 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
Dokument
16 Zahtjev za registraciju trenera za kalendarsku godinu Preuzimanje
16 Obrazac-spisak igrača i službenih osoba kluba Omladinske lige BiH Preuzimanje
18 Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
16 Karton-Izmjene igrača Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije takmičenja Omladinske lige BiH 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama Preuzimanje
14 Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
14 Odluka o kalendaru takmičenja Omladinske lige BiH grupa Centar 2 2023/2024 Preuzimanje