12.05.2024. 10:00h Stadion Grabovac | BFK SIMM BAU Kosova | 1:5 | NK ČELIK Zenica | Detaljnije | |||
12.05.2024. 10:00h Gradski stadion Šibovi | FK BORAC Jelah | 1:5 | FK RUDAR (K) Kakanj | Detaljnije | |||
11.05.2024. 10:00h Stadion Hrvatskih branitelja | NK KISELJAK Kiseljak | 2:4 | NK KRIVAJA Zavidovići | Detaljnije | |||
11.05.2024. 10:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK FORTUNA Zenica | 0:1 | NK ROMARI Divjak Vitez | Detaljnije | |||
11.05.2024. 10:00h Gradski stadion Žepče | NK ŽEPČE 1919 Žepče | 4:1 | NK VITEZ Vitez | Detaljnije | |||
09.05.2024. 15:00h MGM Farm arena Doboj Kakanj | FK MLADOST Doboj Kakanj | 3:5 | NK TOŠK Tešanj | Detaljnije |
# | Klub | Uk | Pob | Ner | Por | G+ | G- | Bod | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NK ČELIK | 22 | 19 | 0 | 3 | 105 | 21 | 57 | Detaljnije | |
2 | NK KRIVAJA | 22 | 17 | 2 | 3 | 70 | 27 | 53 | Detaljnije | |
3 | NK ROMARI | 22 | 15 | 4 | 3 | 78 | 34 | 49 | Detaljnije | |
4 | NK TOŠK | 22 | 14 | 5 | 3 | 55 | 26 | 47 | Detaljnije | |
5 | FK RUDAR (K) | 22 | 13 | 3 | 6 | 69 | 32 | 42 | Detaljnije | |
6 | NK TRAVNIK | 21 | 13 | 3 | 5 | 63 | 41 | 42 | Detaljnije | |
7 | NK FORTUNA | 22 | 8 | 5 | 9 | 56 | 44 | 29 | Detaljnije | |
8 | FK MLADOST | 22 | 7 | 6 | 9 | 41 | 38 | 27 | Detaljnije | |
9 | NK ŽEPČE 1919 | 22 | 6 | 3 | 13 | 37 | 55 | 21 | Detaljnije | |
10 | BFK SIMM BAU | 21 | 6 | 3 | 12 | 38 | 58 | 21 | Detaljnije | |
11 | NK KISELJAK | 21 | 5 | 2 | 14 | 34 | 51 | 17 | Detaljnije | |
12 | NK VITEZ | 22 | 4 | 3 | 15 | 25 | 69 | 15 | Detaljnije | |
13 | FK BORAC | 22 | 4 | 2 | 16 | 29 | 83 | 14 | Detaljnije | |
14 | NK NATRON | 21 | 0 | 1 | 20 | 12 | 133 | 1 | Detaljnije |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.08.2023. 10:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK FORTUNA Zenica | 2:2 | FK BORAC Jelah | Detaljnije | |||
13.08.2023. 10:00h Gradski stadion Kakanj | FK RUDAR (K) Kakanj | 3:2 | NK KRIVAJA Zavidovići | Detaljnije | |||
12.08.2023. 10:00h Gradski stadion Luke Tešanj | NK TOŠK Tešanj | 1:0 | NK ČELIK Zenica | Detaljnije | |||
12.08.2023. 10:00h Stadion Rijeka Vitez | NK ROMARI Divjak Vitez | 7:3 | NK TRAVNIK Travnik | Detaljnije | |||
12.08.2023. 10:00h Gradski stadion Vitez | NK VITEZ Vitez | 0:0 | BFK SIMM BAU Kosova | Detaljnije | |||
12.08.2023. 10:00h Gradski stadion Žepče | NK ŽEPČE 1919 Žepče | 2:4 | FK MLADOST Doboj Kakanj | Detaljnije |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
20.08.2023. 10:30h FK "Lašva" | NK TRAVNIK Travnik | 7:0 | NK VITEZ Vitez | Detaljnije | |||
20.08.2023. 10:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK ČELIK Zenica | 8:1 | FK BORAC Jelah | Detaljnije | |||
20.08.2023. 10:00h Gradski stadion Maglaj | BFK SIMM BAU Kosova | 7:1 | NK NATRON Maglaj | Detaljnije | |||
19.08.2023. 10:00h MGM Farm arena Doboj Kakanj | FK MLADOST Doboj Kakanj | 1:1 | NK FORTUNA Zenica | Detaljnije | |||
19.08.2023. 10:00h Stadion Hrvatskih branitelja | NK KISELJAK Kiseljak | 0:3 | NK ŽEPČE 1919 Žepče | Detaljnije | |||
19.08.2023. 10:00h Gradski stadion Zavidoviće | NK KRIVAJA Zavidovići | 3:3 | NK ROMARI Divjak Vitez | Detaljnije | |||
19.08.2023. 10:00h Gradski stadion Luke Tešanj | NK TOŠK Tešanj | 2:2 | FK RUDAR (K) Kakanj | Detaljnije |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27.08.2023. 10:00h Gradski stadion Kakanj | FK RUDAR (K) Kakanj | 0:1 | NK ČELIK Zenica | Detaljnije | |||
27.08.2023. 10:00h Gradski stadion Vitez | NK VITEZ Vitez | 0:2 | NK KRIVAJA Zavidovići | Detaljnije | |||
27.08.2023. 10:00h Gradski stadion Šibovi | FK BORAC Jelah | 1:3 | FK MLADOST Doboj Kakanj | Detaljnije | |||
26.08.2023. 10:00h Stadion Rijeka Vitez | NK ROMARI Divjak Vitez | 0:3 | NK TOŠK Tešanj | Detaljnije | |||
26.08.2023. 10:00h Gradski stadion Maglaj | NK NATRON Maglaj | 0:7 | NK TRAVNIK Travnik | Detaljnije | |||
26.08.2023. 10:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK FORTUNA Zenica | 5:0 | NK KISELJAK Kiseljak | Detaljnije |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
03.09.2023. 10:00h Kamberovića polje B | NK ČELIK Zenica | 3:1 | FK MLADOST Doboj Kakanj | Detaljnije | |||
03.09.2023. 10:00h Gradski stadion Kakanj | FK RUDAR (K) Kakanj | 1:1 | NK ROMARI Divjak Vitez | Detaljnije | |||
02.09.2023. 10:00h Stadion Hrvatskih branitelja | NK KISELJAK Kiseljak | 5:1 | FK BORAC Jelah | Detaljnije | |||
02.09.2023. 10:00h Gradski stadion Zavidoviće | NK KRIVAJA Zavidovići | 1:0 | NK NATRON Maglaj | Detaljnije | |||
02.09.2023. 10:00h Gradski stadion Luke Tešanj | NK TOŠK Tešanj | 6:0 | NK VITEZ Vitez | Detaljnije | |||
31.08.2023. 15:30h Stadion Grabovac | BFK SIMM BAU Kosova | 3:4 | NK ŽEPČE 1919 Žepče | Detaljnije |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10.09.2023. 10:00h Gradski stadion Vitez | NK VITEZ Vitez | 1:5 | FK RUDAR (K) Kakanj | Detaljnije | |||
09.09.2023. 10:00h Stadion Rijeka Vitez | NK ROMARI Divjak Vitez | 0:6 | NK ČELIK Zenica | Detaljnije | |||
09.09.2023. 10:00h Gradski stadion Maglaj | NK NATRON Maglaj | 0:7 | NK TOŠK Tešanj | Detaljnije | |||
09.09.2023. 10:00h Gradski stadion Žepče | NK ŽEPČE 1919 Žepče | 1:2 | NK TRAVNIK Travnik | Detaljnije | |||
09.09.2023. 10:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK FORTUNA Zenica | 2:1 | BFK SIMM BAU Kosova | Detaljnije | |||
09.09.2023. 10:00h MGM Farm arena Doboj Kakanj | FK MLADOST Doboj Kakanj | 0:0 | NK KISELJAK Kiseljak | Detaljnije |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17.09.2023. 10:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK ČELIK Zenica | 5:0 | NK KISELJAK Kiseljak | Detaljnije | |||
17.09.2023. 10:00h Stadion Grabovac | BFK SIMM BAU Kosova | 2:0 | FK BORAC Jelah | Detaljnije | |||
17.09.2023. 10:00h FK "Lašva" | NK TRAVNIK Travnik | 1:0 | NK FORTUNA Zenica | Detaljnije | |||
17.09.2023. 10:00h Gradski stadion Kakanj | FK RUDAR (K) Kakanj | 11:0 | NK NATRON Maglaj | Detaljnije | |||
17.09.2023. 10:00h Stadion Rijeka Vitez | NK ROMARI Divjak Vitez | 3:0 | NK VITEZ Vitez | Detaljnije | |||
16.09.2023. 10:00h Gradski stadion Zavidoviće | NK KRIVAJA Zavidovići | 2:1 | NK ŽEPČE 1919 Žepče | Detaljnije |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24.09.2023. 10:00h Gradski stadion Vitez | NK VITEZ Vitez | 2:5 | NK ČELIK Zenica | Detaljnije | |||
24.09.2023. 10:00h Gradski stadion Žepče | NK ŽEPČE 1919 Žepče | 1:3 | NK TOŠK Tešanj | Detaljnije | |||
24.09.2023. 10:00h Gradski stadion Šibovi | FK BORAC Jelah | 2:4 | NK TRAVNIK Travnik | Detaljnije | |||
23.09.2023. 10:00h Gradski stadion Maglaj | NK NATRON Maglaj | 0:10 | NK ROMARI Divjak Vitez | Detaljnije | |||
23.09.2023. 10:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK FORTUNA Zenica | 2:4 | NK KRIVAJA Zavidovići | Detaljnije | |||
23.09.2023. 10:00h MGM Farm arena Doboj Kakanj | FK MLADOST Doboj Kakanj | 1:0 | BFK SIMM BAU Kosova | Detaljnije |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
01.10.2023. 10:00h Stadion Grabovac | BFK SIMM BAU Kosova | 4:0 | NK KISELJAK Kiseljak | Detaljnije | |||
01.10.2023. 10:00h Gradski stadion Kakanj | FK RUDAR (K) Kakanj | 3:0 | NK ŽEPČE 1919 Žepče | Detaljnije | |||
01.10.2023. 10:00h Gradski stadion Vitez | NK VITEZ Vitez | 6:0 | NK NATRON Maglaj | Detaljnije | |||
30.09.2023. 14:30h FK "Lašva" | NK TRAVNIK Travnik | 1:0 | FK MLADOST Doboj Kakanj | Detaljnije | |||
30.09.2023. 10:00h Gradski stadion Zavidoviće | NK KRIVAJA Zavidovići | 6:0 | FK BORAC Jelah | Detaljnije | |||
30.09.2023. 10:00h Gradski stadion Luke Tešanj | NK TOŠK Tešanj | 2:1 | NK FORTUNA Zenica | Detaljnije |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10.10.2023. 13:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK FORTUNA Zenica | 2:1 | FK RUDAR (K) Kakanj | Detaljnije | |||
08.10.2023. 11:00h Gradski stadion Šibovi | FK BORAC Jelah | 0:3 | NK TOŠK Tešanj | Detaljnije | |||
07.10.2023. 11:00h Gradski stadion Maglaj | NK NATRON Maglaj | 1:10 | NK ČELIK Zenica | Detaljnije | |||
07.10.2023. 11:00h MGM Farm arena Doboj Kakanj | FK MLADOST Doboj Kakanj | 2:2 | NK KRIVAJA Zavidovići | Detaljnije | |||
07.10.2023. 11:00h Stadion Hrvatskih branitelja | NK KISELJAK Kiseljak | 1:2 | NK TRAVNIK Travnik | Detaljnije | |||
07.10.2023. 10:00h Gradski stadion Žepče | NK ŽEPČE 1919 Žepče | 2:6 | NK ROMARI Divjak Vitez | Detaljnije |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15.10.2023. 11:00h Gradski stadion Kakanj | FK RUDAR (K) Kakanj | 7:0 | FK BORAC Jelah | Detaljnije | |||
15.10.2023. 11:00h Stadion Rijeka Vitez | NK ROMARI Divjak Vitez | 7:4 | NK FORTUNA Zenica | Detaljnije | |||
15.10.2023. 10:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK ČELIK Zenica | 8:2 | BFK SIMM BAU Kosova | Detaljnije | |||
14.10.2023. 11:00h Gradski stadion Zavidoviće | NK KRIVAJA Zavidovići | 3:0 | NK KISELJAK Kiseljak | Detaljnije | |||
14.10.2023. 11:00h Gradski stadion Luke Tešanj | NK TOŠK Tešanj | 1:1 | FK MLADOST Doboj Kakanj | Detaljnije | |||
13.10.2023. 14:00h Gradski stadion Vitez | NK VITEZ Vitez | 1:1 | NK ŽEPČE 1919 Žepče | Detaljnije |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22.10.2023. 11:00h Gradski stadion Šibovi | FK BORAC Jelah | 0:7 | NK ROMARI Divjak Vitez | Detaljnije | |||
22.10.2023. 11:00h Stadion Grabovac | BFK SIMM BAU Kosova | 2:4 | NK TRAVNIK Travnik | Detaljnije | |||
21.10.2023. 11:00h Gradski stadion Žepče | NK ŽEPČE 1919 Žepče | 3:2 | NK NATRON Maglaj | Detaljnije | |||
21.10.2023. 11:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK FORTUNA Zenica | 7:2 | NK VITEZ Vitez | Detaljnije | |||
21.10.2023. 11:00h MGM Farm arena Doboj Kakanj | FK MLADOST Doboj Kakanj | 1:3 | FK RUDAR (K) Kakanj | Detaljnije | |||
21.10.2023. 11:00h Stadion Hrvatskih branitelja | NK KISELJAK Kiseljak | 0:2 | NK TOŠK Tešanj | Detaljnije |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29.10.2023. 11:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK ČELIK Zenica | 11:0 | NK TRAVNIK Travnik | Detaljnije | |||
29.10.2023. 11:00h Gradski stadion Kakanj | FK RUDAR (K) Kakanj | 2:1 | NK KISELJAK Kiseljak | Detaljnije | |||
29.10.2023. 11:00h Gradski stadion Vitez | NK VITEZ Vitez | 2:4 | FK BORAC Jelah | Detaljnije | |||
28.10.2023. 11:00h Gradski stadion Zavidoviće | NK KRIVAJA Zavidovići | 3:1 | BFK SIMM BAU Kosova | Detaljnije | |||
28.10.2023. 11:00h Stadion Rijeka Vitez | NK ROMARI Divjak Vitez | 3:1 | FK MLADOST Doboj Kakanj | Detaljnije | |||
28.10.2023. 09:00h Gradski stadion Maglaj | NK NATRON Maglaj | 0:10 | NK FORTUNA Zenica | Detaljnije |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.11.2023. 11:00h FK "Lašva" | NK TRAVNIK Travnik | 1:3 | NK KRIVAJA Zavidovići | Detaljnije | |||
05.11.2023. 10:00h Gradski stadion Šibovi | FK BORAC Jelah | 3:0 | NK NATRON Maglaj | Detaljnije | |||
05.11.2023. 09:00h Stadion Grabovac | BFK SIMM BAU Kosova | 1:1 | NK TOŠK Tešanj | Detaljnije | |||
04.11.2023. 11:00h Gradski stadion Žepče | NK ŽEPČE 1919 Žepče | 0:3 | NK ČELIK Zenica | Detaljnije | |||
04.11.2023. 11:00h MGM Farm arena Doboj Kakanj | FK MLADOST Doboj Kakanj | 2:0 | NK VITEZ Vitez | Detaljnije | |||
04.11.2023. 11:00h Stadion Hrvatskih branitelja | NK KISELJAK Kiseljak | 2:4 | NK ROMARI Divjak Vitez | Detaljnije |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12.11.2023. 11:00h Gradski stadion Kakanj | FK RUDAR (K) Kakanj | 7:1 | BFK SIMM BAU Kosova | Detaljnije | |||
12.11.2023. 11:00h Gradski stadion Vitez | NK VITEZ Vitez | 2:1 | NK KISELJAK Kiseljak | Detaljnije | |||
11.11.2023. 11:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK ČELIK Zenica | 1:0 | NK KRIVAJA Zavidovići | Detaljnije | |||
11.11.2023. 11:00h Gradski stadion Luke Tešanj | NK TOŠK Tešanj | 2:1 | NK TRAVNIK Travnik | Detaljnije | |||
11.11.2023. 11:00h Gradski stadion Maglaj | NK NATRON Maglaj | 0:8 | FK MLADOST Doboj Kakanj | Detaljnije | |||
11.11.2023. 11:00h Gradski stadion Žepče | NK ŽEPČE 1919 Žepče | 1:1 | NK FORTUNA Zenica | Detaljnije |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19.11.2023. 11:00h Gradski stadion Šibovi | FK BORAC Jelah | 1:2 | NK ŽEPČE 1919 Žepče | Detaljnije | |||
19.11.2023. 11:00h Stadion Grabovac | BFK SIMM BAU Kosova | 0:4 | NK ROMARI Divjak Vitez | Detaljnije | |||
19.11.2023. 11:00h FK "Lašva" | NK TRAVNIK Travnik | 1:1 | FK RUDAR (K) Kakanj | Detaljnije | |||
18.11.2023. 11:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK FORTUNA Zenica | 0:5 | NK ČELIK Zenica | Detaljnije | |||
18.11.2023. 11:00h Stadion Hrvatskih branitelja | NK KISELJAK Kiseljak | 7:0 | NK NATRON Maglaj | Detaljnije | |||
18.11.2023. 11:00h Gradski stadion Zavidoviće | NK KRIVAJA Zavidovići | 0:2 | NK TOŠK Tešanj | Detaljnije |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27.03.2024. 11:00h Gradski stadion Zavidoviće | NK KRIVAJA Zavidovići | 5:2 | FK RUDAR (K) Kakanj | Detaljnije | |||
10.03.2024. 11:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK ČELIK Zenica | 6:1 | NK TOŠK Tešanj | Detaljnije | |||
10.03.2024. 11:00h FK "Lašva" | NK TRAVNIK Travnik | 1:3 | NK ROMARI Divjak Vitez | Detaljnije | |||
10.03.2024. 11:00h Stadion Grabovac | BFK SIMM BAU Kosova | 2:0 | NK VITEZ Vitez | Detaljnije | |||
10.03.2024. 11:00h MGM Farm arena Doboj Kakanj | FK MLADOST Doboj Kakanj | 1:0 | NK ŽEPČE 1919 Žepče | Detaljnije | |||
10.03.2024. 11:00h Gradski stadion Šibovi | FK BORAC Jelah | 1:4 | NK FORTUNA Zenica | Detaljnije |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17.03.2024. 11:00h Gradski stadion Šibovi | FK BORAC Jelah | 1:8 | NK ČELIK Zenica | Detaljnije | |||
17.03.2024. 11:00h Gradski stadion Vitez | NK VITEZ Vitez | 2:3 | NK TRAVNIK Travnik | Detaljnije | |||
17.03.2024. 11:00h Gradski stadion Kakanj | FK RUDAR (K) Kakanj | 1:3 | NK TOŠK Tešanj | Detaljnije | |||
16.03.2024. 11:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK FORTUNA Zenica | 1:1 | FK MLADOST Doboj Kakanj | Detaljnije | |||
16.03.2024. 11:00h Gradski stadion Žepče | NK ŽEPČE 1919 Žepče | 2:3 | NK KISELJAK Kiseljak | Detaljnije | |||
16.03.2024. 11:00h Gradski stadion Maglaj | NK NATRON Maglaj | 2:2 | BFK SIMM BAU Kosova | Detaljnije | |||
16.03.2024. 11:00h FK "Lašva" | NK ROMARI Divjak Vitez | 1:3 | NK KRIVAJA Zavidovići | Detaljnije |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24.03.2024. 11:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK ČELIK Zenica | 0:1 | FK RUDAR (K) Kakanj | Detaljnije | |||
24.03.2024. 11:00h FK "Lašva" | NK TRAVNIK Travnik | 11:0 | NK NATRON Maglaj | Detaljnije | |||
24.03.2024. 11:00h MGM Farm arena Doboj Kakanj | FK MLADOST Doboj Kakanj | 2:3 | FK BORAC Jelah | Detaljnije | |||
23.03.2024. 11:00h Gradski stadion Luke Tešanj | NK TOŠK Tešanj | 0:0 | NK ROMARI Divjak Vitez | Detaljnije | |||
23.03.2024. 11:00h Gradski stadion Zavidoviće | NK KRIVAJA Zavidovići | 7:0 | NK VITEZ Vitez | Detaljnije | |||
23.03.2024. 11:00h Stadion Hrvatskih branitelja | NK KISELJAK Kiseljak | 4:2 | NK FORTUNA Zenica | Detaljnije |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
03.04.2024. 14:00h Gradski stadion Vitez | NK VITEZ Vitez | 2:0 | NK TOŠK Tešanj | Detaljnije | |||
31.03.2024. 11:00h MGM Farm arena Doboj Kakanj | FK MLADOST Doboj Kakanj | 2:4 | NK ČELIK Zenica | Detaljnije | |||
30.03.2024. 11:00h Gradski stadion Žepče | NK ŽEPČE 1919 Žepče | 2:4 | BFK SIMM BAU Kosova | Detaljnije | |||
30.03.2024. 11:00h FK "Lašva" | NK ROMARI Divjak Vitez | 3:1 | FK RUDAR (K) Kakanj | Detaljnije | |||
30.03.2024. 10:00h Gradski stadion Maglaj | NK NATRON Maglaj | 0:4 | NK KRIVAJA Zavidovići | Detaljnije | |||
29.03.2024. 14:00h Gradski stadion Šibovi | FK BORAC Jelah | 0:0 | NK KISELJAK Kiseljak | Detaljnije |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
07.04.2024. 14:30h Gradski stadion Kakanj | FK RUDAR (K) Kakanj | 3:0 | NK VITEZ Vitez | Detaljnije | |||
07.04.2024. 11:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK ČELIK Zenica | 0:3 | NK ROMARI Divjak Vitez | Detaljnije | |||
07.04.2024. 11:00h FK "Lašva" | NK TRAVNIK Travnik | 4:0 | NK ŽEPČE 1919 Žepče | Detaljnije | |||
06.04.2024. 11:00h Gradski stadion Luke Tešanj | NK TOŠK Tešanj | 3:2 | NK NATRON Maglaj | Detaljnije | |||
06.04.2024. 11:00h Stadion Hrvatskih branitelja | NK KISELJAK Kiseljak | 3:1 | FK MLADOST Doboj Kakanj | Detaljnije | |||
06.04.2024. 10:00h Stadion Grabovac | BFK SIMM BAU Kosova | 1:5 | NK FORTUNA Zenica | Detaljnije |
21. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
14.04.2024. 11:00h Gradski stadion Šibovi | FK BORAC Jelah | 3:0 | BFK SIMM BAU Kosova | Detaljnije | |||
14.04.2024. 11:00h Gradski stadion Vitez | NK VITEZ Vitez | 2:2 | NK ROMARI Divjak Vitez | Detaljnije | |||
14.04.2024. 10:00h Gradski stadion Žepče | NK ŽEPČE 1919 Žepče | 1:5 | NK KRIVAJA Zavidovići | Detaljnije | |||
13.04.2024. 11:00h Stadion Hrvatskih branitelja | NK KISELJAK Kiseljak | 1:2 | NK ČELIK Zenica | Detaljnije | |||
13.04.2024. 11:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK FORTUNA Zenica | 1:1 | NK TRAVNIK Travnik | Detaljnije | |||
13.04.2024. 11:00h Gradski stadion Maglaj | NK NATRON Maglaj | 2:6 | FK RUDAR (K) Kakanj | Detaljnije |
22. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21.04.2024. 11:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK ČELIK Zenica | 5:1 | NK VITEZ Vitez | Detaljnije | |||
21.04.2024. 11:00h FK "Lašva" | NK TRAVNIK Travnik | 3:1 | FK BORAC Jelah | Detaljnije | |||
21.04.2024. 11:00h Stadion Grabovac | BFK SIMM BAU Kosova | 1:4 | FK MLADOST Doboj Kakanj | Detaljnije | |||
20.04.2024. 14:00h FK "Lašva" | NK ROMARI Divjak Vitez | 7:0 | NK NATRON Maglaj | Detaljnije | |||
20.04.2024. 11:00h Gradski stadion Luke Tešanj | NK TOŠK Tešanj | 1:1 | NK ŽEPČE 1919 Žepče | Detaljnije | |||
20.04.2024. 11:00h Gradski stadion Zavidoviće | NK KRIVAJA Zavidovići | 5:2 | NK FORTUNA Zenica | Detaljnije |
23. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.04.2024. 11:00h MGM Farm arena Doboj Kakanj | FK MLADOST Doboj Kakanj | 2:2 | NK TRAVNIK Travnik | Detaljnije | |||
28.04.2024. 11:00h Gradski stadion Šibovi | FK BORAC Jelah | 3:4 | NK KRIVAJA Zavidovići | Detaljnije | |||
27.04.2024. 11:00h Stadion Hrvatskih branitelja | NK KISELJAK Kiseljak | 2:3 | BFK SIMM BAU Kosova | Detaljnije | |||
27.04.2024. 11:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK FORTUNA Zenica | 3:1 | NK TOŠK Tešanj | Detaljnije | |||
27.04.2024. 11:00h Gradski stadion Žepče | NK ŽEPČE 1919 Žepče | 4:2 | FK RUDAR (K) Kakanj | Detaljnije | |||
27.04.2024. 11:00h Gradski stadion Maglaj | NK NATRON Maglaj | 0:1 | NK VITEZ Vitez | Detaljnije |
24. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
05.05.2024. 10:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK ČELIK Zenica | 9:2 | NK NATRON Maglaj | Detaljnije | |||
05.05.2024. 10:00h Gradski stadion Kakanj | FK RUDAR (K) Kakanj | 2:1 | NK FORTUNA Zenica | Detaljnije | |||
05.05.2024. 10:00h FK "Lašva" | NK TRAVNIK Travnik | 4:2 | NK KISELJAK Kiseljak | Detaljnije | |||
04.05.2024. 10:00h Stadion Rijeka Vitez | NK ROMARI Divjak Vitez | 3:2 | NK ŽEPČE 1919 Žepče | Detaljnije | |||
04.05.2024. 10:00h Gradski stadion Luke Tešanj | NK TOŠK Tešanj | 6:1 | FK BORAC Jelah | Detaljnije | |||
02.05.2024. 15:00h Gradski stadion Zavidoviće | NK KRIVAJA Zavidovići | 2:0 | FK MLADOST Doboj Kakanj | Detaljnije |
25. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12.05.2024. 10:00h Stadion Grabovac | BFK SIMM BAU Kosova | 1:5 | NK ČELIK Zenica | Detaljnije | |||
12.05.2024. 10:00h Gradski stadion Šibovi | FK BORAC Jelah | 1:5 | FK RUDAR (K) Kakanj | Detaljnije | |||
11.05.2024. 10:00h Stadion Hrvatskih branitelja | NK KISELJAK Kiseljak | 2:4 | NK KRIVAJA Zavidovići | Detaljnije | |||
11.05.2024. 10:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK FORTUNA Zenica | 0:1 | NK ROMARI Divjak Vitez | Detaljnije | |||
11.05.2024. 10:00h Gradski stadion Žepče | NK ŽEPČE 1919 Žepče | 4:1 | NK VITEZ Vitez | Detaljnije | |||
09.05.2024. 15:00h MGM Farm arena Doboj Kakanj | FK MLADOST Doboj Kakanj | 3:5 | NK TOŠK Tešanj | Detaljnije |
26. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
15.05.2024. 15:00h Gradski stadion Vitez | NK VITEZ Vitez | - | NK FORTUNA Zenica | Detaljnije | |||
15.05.2024. 15:00h Stadion Rijeka Vitez | NK ROMARI Divjak Vitez | - | FK BORAC Jelah | Detaljnije | |||
15.05.2024. 15:00h Gradski stadion Kakanj | FK RUDAR (K) Kakanj | - | FK MLADOST Doboj Kakanj | Detaljnije | |||
15.05.2024. 15:00h Gradski stadion Luke Tešanj | NK TOŠK Tešanj | - | NK KISELJAK Kiseljak | Detaljnije | |||
15.05.2024. 15:00h FK "Lašva" | NK TRAVNIK Travnik | - | BFK SIMM BAU Kosova | Detaljnije | |||
16.05.2024. 15:00h Gradski stadion Maglaj | NK NATRON Maglaj | - | NK ŽEPČE 1919 Žepče | Detaljnije |
27. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
18.05.2024. 10:00h Stadion Hrvatskih branitelja | NK KISELJAK Kiseljak | - | FK RUDAR (K) Kakanj | Detaljnije | |||
18.05.2024. 10:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK FORTUNA Zenica | - | NK NATRON Maglaj | Detaljnije | |||
19.05.2024. 10:00h FK "Lašva" | NK TRAVNIK Travnik | - | NK ČELIK Zenica | Detaljnije | |||
19.05.2024. 10:00h Stadion Grabovac | BFK SIMM BAU Kosova | - | NK KRIVAJA Zavidovići | Detaljnije | |||
19.05.2024. 10:00h MGM Farm arena Doboj Kakanj | FK MLADOST Doboj Kakanj | - | NK ROMARI Divjak Vitez | Detaljnije | |||
19.05.2024. 10:00h Gradski stadion Šibovi | FK BORAC Jelah | - | NK VITEZ Vitez | Detaljnije |
28. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25.05.2024. 10:00h Gradski stadion Maglaj | NK NATRON Maglaj | - | FK BORAC Jelah | Detaljnije | |||
25.05.2024. 10:00h Stadion Rijeka Vitez | NK ROMARI Divjak Vitez | - | NK KISELJAK Kiseljak | Detaljnije | |||
25.05.2024. 10:00h Gradski stadion Luke Tešanj | NK TOŠK Tešanj | - | BFK SIMM BAU Kosova | Detaljnije | |||
25.05.2024. 10:00h Gradski stadion Zavidoviće | NK KRIVAJA Zavidovići | - | NK TRAVNIK Travnik | Detaljnije | |||
26.05.2024. 10:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK ČELIK Zenica | - | NK ŽEPČE 1919 Žepče | Detaljnije | |||
26.05.2024. 10:00h Gradski stadion Vitez | NK VITEZ Vitez | - | FK MLADOST Doboj Kakanj | Detaljnije |
29. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
01.06.2024. 10:00h Gradski stadion Zavidoviće | NK KRIVAJA Zavidovići | - | NK ČELIK Zenica | Detaljnije | |||
01.06.2024. 10:00h Stadion Hrvatskih branitelja | NK KISELJAK Kiseljak | - | NK VITEZ Vitez | Detaljnije | |||
01.06.2024. 10:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK FORTUNA Zenica | - | NK ŽEPČE 1919 Žepče | Detaljnije | |||
02.06.2024. 10:00h FK "Lašva" | NK TRAVNIK Travnik | - | NK TOŠK Tešanj | Detaljnije | |||
02.06.2024. 10:00h Stadion Grabovac | BFK SIMM BAU Kosova | - | FK RUDAR (K) Kakanj | Detaljnije | |||
02.06.2024. 10:00h MGM Farm arena Doboj Kakanj | FK MLADOST Doboj Kakanj | - | NK NATRON Maglaj | Detaljnije |
30. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
08.06.2024. 10:00h Gradski stadion Žepče | NK ŽEPČE 1919 Žepče | - | FK BORAC Jelah | Detaljnije | |||
08.06.2024. 10:00h Gradski stadion Maglaj | NK NATRON Maglaj | - | NK KISELJAK Kiseljak | Detaljnije | |||
08.06.2024. 10:00h Stadion Rijeka Vitez | NK ROMARI Divjak Vitez | - | BFK SIMM BAU Kosova | Detaljnije | |||
08.06.2024. 10:00h Gradski stadion Luke Tešanj | NK TOŠK Tešanj | - | NK KRIVAJA Zavidovići | Detaljnije | |||
09.06.2024. 10:00h KAMBEROVIĆ POLJE "A" | NK ČELIK Zenica | - | NK FORTUNA Zenica | Detaljnije | |||
09.06.2024. 10:00h Gradski stadion Kakanj | FK RUDAR (K) Kakanj | - | NK TRAVNIK Travnik | Detaljnije |
Dokument | ||
---|---|---|
16 | Zahtjev za registraciju trenera za kalendarsku godinu | Preuzimanje |
16 | Obrazac-spisak igrača i službenih osoba kluba Omladinske lige BiH | Preuzimanje |
18 | Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda u 2024. godini | Preuzimanje |
16 | Karton-Izmjene igrača | Preuzimanje |
14 | Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 | Preuzimanje |
12 | Propozicije takmičenja Omladinske lige BiH 2023/2024 | Preuzimanje |
13 | Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama | Preuzimanje |
14 | Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 | Preuzimanje |
14 | Odluka o kalendaru takmičenja Omladinske lige BiH grupa Centar 2 2023/2024 | Preuzimanje |
Prva liga FBiH Druga liga FBiH - Sjever Druga liga FBiH - Centar Druga liga FBiH - Zapad Druga liga FBiH - Jug Prva ženska liga FBiH Omladinska liga BiH Kadeti - Centar 1 Omladinska liga BiH Juniori - Centar 1 Omladinska liga BiH Kadeti - Centar 2 Omladinska liga BiH Juniori - Centar 2 Omladinska liga BiH Kadeti - Jug Omladinska liga BiH Juniori - Jug Prva futsal liga FBiH - Sjever Prva futsal liga FBiH - Centar Prva futsal liga FBiH - Zapad Prva futsal liga FBiH - Jug