26.05.2024. 12:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
2:1 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
26.05.2024. 12:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
2:2 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
26.05.2024. 12:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
3:2 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
26.05.2024. 11:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
4:0 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
25.05.2024. 12:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
3:3 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
25.05.2024. 12:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
7:1 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- Bod
1 NK ČELIK 24 24 0 0 136 10 72 Detaljnije
2 NK ROMARI 25 19 4 2 104 26 61 Detaljnije
3 FK MLADOST 25 17 2 6 84 31 53 Detaljnije
4 FK RUDAR (K) 24 14 2 8 78 40 44 Detaljnije
5 NK TOŠK 24 12 3 9 60 56 39 Detaljnije
6 NK ŽEPČE 1919 24 12 2 10 54 49 38 Detaljnije
7 NK TRAVNIK 24 12 1 11 54 71 37 Detaljnije
8 NK FORTUNA 24 8 7 9 41 56 31 Detaljnije
9 NK KRIVAJA 24 9 2 13 33 71 29 Detaljnije
10 FK BORAC 25 8 1 16 34 87 25 Detaljnije
11 BFK SIMM BAU 24 6 5 13 33 59 23 Detaljnije
12 NK NATRON 24 5 3 16 25 73 15 Detaljnije
13 NK KISELJAK 24 3 3 18 32 60 12 Detaljnije
14 NK VITEZ 25 2 3 20 20 99 9 Detaljnije
1. kolo
14.08.2023. 12:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
2:5 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
13.08.2023. 12:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
6:1 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
12.08.2023. 12:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
0:10 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
12.08.2023. 12:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
11:1 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
12.08.2023. 12:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
0:3 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
12.08.2023. 12:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
0:8 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
2. kolo
20.08.2023. 12:55h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
5:3 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
20.08.2023. 12:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
11:0 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
20.08.2023. 12:30h
Gradski stadion Maglaj
BFK SIMM BAU
Kosova
5:0 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
19.08.2023. 12:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
2:2 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
19.08.2023. 12:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
1:3 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
19.08.2023. 12:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
1:3 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
19.08.2023. 12:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
5:3 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
3. kolo
27.08.2023. 12:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
0:3 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
27.08.2023. 12:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
1:3 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
27.08.2023. 12:30h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
0:2 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
26.08.2023. 12:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
7:0 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
26.08.2023. 12:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
0:1 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
26.08.2023. 12:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
1:0 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
4. kolo
03.09.2023. 12:30h
Kamberovića polje B
NK ČELIK
Zenica
4:0 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
03.09.2023. 12:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
1:1 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
02.09.2023. 12:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
4:0 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
02.09.2023. 12:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
1:2 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
02.09.2023. 12:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
7:0 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
31.08.2023. 17:30h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
1:0 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
5. kolo
10.09.2023. 12:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
0:8 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
09.09.2023. 12:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
1:2 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
09.09.2023. 12:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
0:0 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
09.09.2023. 12:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
2:2 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
09.09.2023. 12:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
1:1 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
09.09.2023. 12:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
5:1 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
6. kolo
17.09.2023. 12:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
6:1 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
17.09.2023. 12:30h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
1:2 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
17.09.2023. 12:30h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
3:2 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
17.09.2023. 12:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
8:0 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
17.09.2023. 12:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
5:1 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
16.09.2023. 12:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
2:3 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
7. kolo
24.09.2023. 12:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
0:8 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
24.09.2023. 12:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
4:2 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
24.09.2023. 12:30h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
2:1 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
23.09.2023. 12:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
1:4 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
23.09.2023. 12:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
2:1 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
23.09.2023. 12:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
6:1 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
8. kolo
01.10.2023. 12:30h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
0:0 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
01.10.2023. 12:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
3:0 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
01.10.2023. 12:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
2:1 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
30.09.2023. 17:00h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
0:9 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
30.09.2023. 12:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
2:0 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
30.09.2023. 12:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
3:2 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
9. kolo
10.10.2023. 15:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
1:2 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
08.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
2:1 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
07.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
0:10 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
07.10.2023. 13:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
9:0 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
07.10.2023. 13:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
0:1 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
07.10.2023. 12:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
0:3 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
10. kolo
15.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
7:1 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
15.10.2023. 13:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
9:0 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
15.10.2023. 12:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
5:0 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
14.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
1:0 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
14.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
1:2 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
13.10.2023. 16:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
0:2 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
11. kolo
22.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
1:7 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
22.10.2023. 13:30h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
3:1 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
21.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
5:0 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
21.10.2023. 13:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
3:0 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
21.10.2023. 13:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
2:1 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
21.10.2023. 13:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
0:1 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
12. kolo
29.10.2023. 13:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
12:0 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
5:0 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
29.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
0:1 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
28.10.2023. 13:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
1:1 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
28.10.2023. 13:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
2:0 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
28.10.2023. 11:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
1:2 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
13. kolo
05.11.2023. 13:30h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
1:2 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
05.11.2023. 12:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
3:0 * NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
05.11.2023. 11:00h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
0:1 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
0:7 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
7:1 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
2:3 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
14. kolo
12.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
3:2 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
12.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
0:2 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
9:0 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
3:1 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
0:5 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
1:2 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
15. kolo
19.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
1:8 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
0:5 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
2:6 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
0:2 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
2:0 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
0:4 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
16. kolo
27.03.2024. 13:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
2:2 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
10.03.2024. 13:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
9:0 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
10.03.2024. 13:30h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
0:3 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
10.03.2024. 13:30h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
0:2 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
10.03.2024. 13:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
2:0 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
10.03.2024. 13:30h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
1:2 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
17. kolo
17.03.2024. 13:30h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
0:2 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
17.03.2024. 13:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
0:2 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
17.03.2024. 13:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
2:1 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
16.03.2024. 13:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
3:0 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
16.03.2024. 13:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
4:3 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
16.03.2024. 13:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
1:1 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
16.03.2024. 13:30h
FK "Lašva"
NK ROMARI
Divjak Vitez
7:1 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
18. kolo
24.03.2024. 13:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
2:1 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
24.03.2024. 13:30h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
5:2 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
24.03.2024. 13:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
4:1 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
23.03.2024. 13:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
2:2 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
23.03.2024. 13:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
1:0 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
23.03.2024. 13:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
1:1 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
19. kolo
03.04.2024. 16:00h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
0:6 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
31.03.2024. 13:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
0:1 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
30.03.2024. 13:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
4:1 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
30.03.2024. 13:30h
FK "Lašva"
NK ROMARI
Divjak Vitez
6:0 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
30.03.2024. 12:00h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
0:2 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
29.03.2024. 16:00h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
2:1 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
20. kolo
07.04.2024. 16:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
3:0 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
07.04.2024. 13:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
3:1 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
07.04.2024. 13:30h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
2:0 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
06.04.2024. 13:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
5:2 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
06.04.2024. 13:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
2:3 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
06.04.2024. 12:00h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
3:3 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
21. kolo
14.04.2024. 13:30h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
5:2 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
14.04.2024. 13:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
1:4 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
14.04.2024. 12:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
5:1 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
13.04.2024. 13:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
2:3 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
13.04.2024. 13:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
3:4 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
13.04.2024. 13:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
2:0 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
22. kolo
21.04.2024. 13:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
11:0 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
21.04.2024. 13:30h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
7:1 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
21.04.2024. 13:30h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
0:3 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
20.04.2024. 16:30h
FK "Lašva"
NK ROMARI
Divjak Vitez
2:0 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
20.04.2024. 13:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
0:1 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
20.04.2024. 13:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
2:4 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
23. kolo
28.04.2024. 13:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
0:1 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
28.04.2024. 13:30h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
0:1 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
27.04.2024. 13:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
0:1 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
27.04.2024. 13:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
2:2 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
27.04.2024. 13:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
3:1 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
27.04.2024. 13:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
5:1 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
24. kolo
05.05.2024. 12:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
7:1 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
05.05.2024. 12:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
6:0 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
05.05.2024. 12:30h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
7:2 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
04.05.2024. 12:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
1:1 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
04.05.2024. 12:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
6:2 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
02.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
1:4 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
25. kolo
12.05.2024. 12:30h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
1:5 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
12.05.2024. 12:30h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
1:5 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
11.05.2024. 12:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
1:4 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
11.05.2024. 12:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
0:4 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
11.05.2024. 12:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
6:2 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
09.05.2024. 17:00h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
3:1 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
26. kolo
21.05.2024. 17:00h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
4:0 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
16.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
2:1 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
16.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
2:2 NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
15.05.2024. 17:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
5:1 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
15.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
1:2 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
15.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
2:1 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
27. kolo
19.05.2024. 12:30h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
1:2 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
19.05.2024. 12:30h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
5:0 NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
19.05.2024. 12:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
4:5 NK ROMARI
Divjak Vitez
Detaljnije
19.05.2024. 12:30h
Gradski stadion Šibovi
FK BORAC
Jelah
2:2 NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
18.05.2024. 17:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
1:1 NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
18.05.2024. 12:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
3:4 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
28. kolo
26.05.2024. 12:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
2:1 NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
26.05.2024. 12:30h
Gradski stadion Vitez
NK VITEZ
Vitez
2:2 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
26.05.2024. 12:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
3:2 NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
26.05.2024. 11:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
4:0 FK BORAC
Jelah
Detaljnije
25.05.2024. 12:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
3:3 NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
25.05.2024. 12:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
7:1 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
29. kolo
01.06.2024. 12:30h
Gradski stadion Zavidoviće
NK KRIVAJA
Zavidovići
- NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
01.06.2024. 12:30h
Stadion Hrvatskih branitelja
NK KISELJAK
Kiseljak
- NK VITEZ
Vitez
Detaljnije
01.06.2024. 12:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK FORTUNA
Zenica
- NK ŽEPČE 1919
Žepče
Detaljnije
02.06.2024. 12:30h
FK "Lašva"
NK TRAVNIK
Travnik
- NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
02.06.2024. 12:30h
Stadion Grabovac
BFK SIMM BAU
Kosova
- FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
02.06.2024. 12:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
- NK NATRON
Maglaj
Detaljnije
30. kolo
08.06.2024. 12:30h
Gradski stadion Žepče
NK ŽEPČE 1919
Žepče
- FK BORAC
Jelah
Detaljnije
08.06.2024. 12:30h
Gradski stadion Maglaj
NK NATRON
Maglaj
- NK KISELJAK
Kiseljak
Detaljnije
08.06.2024. 12:30h
Stadion Rijeka Vitez
NK ROMARI
Divjak Vitez
- BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
08.06.2024. 12:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
- NK TRAVNIK
Travnik
Detaljnije
08.06.2024. 12:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
- NK KRIVAJA
Zavidovići
Detaljnije
09.06.2024. 12:30h
KAMBEROVIĆ POLJE "A"
NK ČELIK
Zenica
- NK FORTUNA
Zenica
Detaljnije
Dokument
16 Zahtjev za registraciju trenera za kalendarsku godinu Preuzimanje
16 Obrazac-spisak igrača i službenih osoba kluba Omladinske lige BiH Preuzimanje
18 Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
16 Karton-Izmjene igrača Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije takmičenja Omladinske lige BiH 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije KUP takmičenja NS FBiH za juniore 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama Preuzimanje
14 Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
14 Odluka o kalendaru takmičenja Omladinske lige BiH grupa Centar 2 2023/2024 Preuzimanje