14.04.2024. 16:30h
Stadion Harf Arena Gornji Rahić
FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
3:1 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
0:1 FK SLOBODA
Tuzla
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Bilino polje
NK ČELIK
Zenica
2:1 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
0:1 NK BRATSTVO
Gračanica
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
1:4 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Gradski stadion Hadžići
FK RADNIK (H)
Hadžići
1:3 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Stadion Banja Ilidža Gradačac
NK ZVIJEZDA
Gradačac
5:0 NK JEDINSTVO
Bihać
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Gradski stadion Srebrenik
OFK GRADINA
Srebrenik
1:0 FK BUDUĆNOST
Banovići
Detaljnije
# Klub Uk Pob Ner Por G+ G- Bod
1 FK SLOBODA 21 16 2 3 43 17 50 Detaljnije
2 NK STUPČANICA 21 13 4 4 36 15 43 Detaljnije
3 HNK TOMISLAV 21 9 6 6 36 31 33 Detaljnije
4 FK GORAŽDE 21 9 5 7 25 18 32 Detaljnije
5 FK BUDUĆNOST 21 9 4 8 29 25 31 Detaljnije
6 NK ČELIK 21 8 7 6 27 24 31 Detaljnije
7 NK BRATSTVO 21 9 4 8 26 26 31 Detaljnije
8 BFK SIMM BAU 21 8 6 7 37 35 30 Detaljnije
9 FK G. RAHIĆ 21 9 3 9 26 25 30 Detaljnije
10 OFK GRADINA 21 8 6 7 16 21 30 Detaljnije
11 NK TOŠK 21 7 3 11 31 34 24 Detaljnije
12 NK JEDINSTVO 21 6 5 10 16 38 23 Detaljnije
13 FK RADNIK (H) 21 5 7 9 19 28 22 Detaljnije
14 NK ZVIJEZDA 21 7 3 11 28 30 21 Detaljnije
15 FK RUDAR (K) 21 4 7 10 22 31 19 Detaljnije
16 FK MLADOST 21 4 2 15 22 41 14 Detaljnije
1. kolo
23.08.2023. 17:00h
Stadion Banja Ilidža Gradačac
NK ZVIJEZDA
Gradačac
1:1 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
13.08.2023. 17:00h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
1:1 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
13.08.2023. 17:00h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
1:2 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
12.08.2023. 20:00h
JU Gradski stadion Tušanj
FK SLOBODA
Tuzla
3:2 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
12.08.2023. 17:00h
Stadion Pod borićima Bihać
NK JEDINSTVO
Bihać
2:2 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
12.08.2023. 17:00h
Stadion FK Budućnost Banovići
FK BUDUĆNOST
Banovići
2:1 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
12.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Srebrenik
OFK GRADINA
Srebrenik
2:2 NK BRATSTVO
Gračanica
Detaljnije
12.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Hadžići
FK RADNIK (H)
Hadžići
2:1 FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
Detaljnije
2. kolo
20.08.2023. 17:00h
Stadion Harf Arena Gornji Rahić
FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
1:0 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
20.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
1:2 OFK GRADINA
Srebrenik
Detaljnije
19.08.2023. 20:00h
Bilino polje
NK ČELIK
Zenica
1:1 FK RADNIK (H)
Hadžići
Detaljnije
19.08.2023. 20:00h
JU Gradski stadion Tušanj
FK SLOBODA
Tuzla
4:0 NK JEDINSTVO
Bihać
Detaljnije
19.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
2:2 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
19.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
0:1 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
19.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Luke Gračanica
NK BRATSTVO
Gračanica
3:3 NK ZVIJEZDA
Gradačac
Detaljnije
19.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Maglaj
BFK SIMM BAU
Kosova
2:3 FK BUDUĆNOST
Banovići
Detaljnije
3. kolo
27.08.2023. 17:00h
Stadion Banja Ilidža Gradačac
NK ZVIJEZDA
Gradačac
3:3 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
3:0 NK BRATSTVO
Gračanica
Detaljnije
27.08.2023. 17:00h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
0:1 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
Stadion Pod borićima Bihać
NK JEDINSTVO
Bihać
2:0 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
Stadion FK Budućnost Banovići
FK BUDUĆNOST
Banovići
0:1 FK SLOBODA
Tuzla
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Srebrenik
OFK GRADINA
Srebrenik
0:2 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
Gradski stadion Hadžići
FK RADNIK (H)
Hadžići
0:4 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
26.08.2023. 17:00h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
2:1 FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
Detaljnije
4. kolo
03.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
4:1 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
02.09.2023. 20:00h
JU Gradski stadion Tušanj
FK SLOBODA
Tuzla
4:0 OFK GRADINA
Srebrenik
Detaljnije
02.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
2:1 FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
Detaljnije
02.09.2023. 16:30h
Bilino polje
NK ČELIK
Zenica
2:0 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
02.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
3:1 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
02.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Luke Gračanica
NK BRATSTVO
Gračanica
2:1 FK RADNIK (H)
Hadžići
Detaljnije
02.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Maglaj
BFK SIMM BAU
Kosova
3:1 NK ZVIJEZDA
Gradačac
Detaljnije
02.09.2023. 16:30h
Stadion Pod borićima Bihać
NK JEDINSTVO
Bihać
1:1 FK BUDUĆNOST
Banovići
Detaljnije
5. kolo
10.09.2023. 16:30h
Stadion Banja Ilidža Gradačac
NK ZVIJEZDA
Gradačac
0:1 FK SLOBODA
Tuzla
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
3:1 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
1:2 NK BRATSTVO
Gračanica
Detaljnije
10.09.2023. 16:30h
Stadion Harf Arena Gornji Rahić
FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
3:1 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
Stadion FK Budućnost Banovići
FK BUDUĆNOST
Banovići
1:0 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Srebrenik
OFK GRADINA
Srebrenik
2:0 NK JEDINSTVO
Bihać
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
Gradski stadion Hadžići
FK RADNIK (H)
Hadžići
1:0 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
09.09.2023. 16:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
1:1 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
6. kolo
17.09.2023. 16:00h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
0:2 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
16.09.2023. 19:00h
JU Gradski stadion Tušanj
FK SLOBODA
Tuzla
1:0 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
2:2 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
0:0 FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Gradski stadion Luke Gračanica
NK BRATSTVO
Gračanica
0:2 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Gradski stadion Maglaj
BFK SIMM BAU
Kosova
1:1 FK RADNIK (H)
Hadžići
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Stadion Pod borićima Bihać
NK JEDINSTVO
Bihać
0:2 NK ZVIJEZDA
Gradačac
Detaljnije
16.09.2023. 16:00h
Stadion FK Budućnost Banovići
FK BUDUĆNOST
Banovići
2:0 OFK GRADINA
Srebrenik
Detaljnije
7. kolo
24.09.2023. 16:00h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
2:1 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion Banja Ilidža Gradačac
NK ZVIJEZDA
Gradačac
1:0 FK BUDUĆNOST
Banovići
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
4:0 NK JEDINSTVO
Bihać
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
3:3 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Stadion Harf Arena Gornji Rahić
FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
2:0 NK BRATSTVO
Gračanica
Detaljnije
24.09.2023. 15:30h
Bilino polje
NK ČELIK
Zenica
2:2 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
23.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Srebrenik
OFK GRADINA
Srebrenik
1:0 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
23.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Hadžići
FK RADNIK (H)
Hadžići
1:2 FK SLOBODA
Tuzla
Detaljnije
8. kolo
01.10.2023. 19:00h
JU Gradski stadion Tušanj
FK SLOBODA
Tuzla
6:2 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
01.10.2023. 15:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
4:0 FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
1:2 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Luke Gračanica
NK BRATSTVO
Gračanica
2:2 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Maglaj
BFK SIMM BAU
Kosova
2:1 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Stadion Pod borićima Bihać
NK JEDINSTVO
Bihać
1:0 FK RADNIK (H)
Hadžići
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Stadion FK Budućnost Banovići
FK BUDUĆNOST
Banovići
0:2 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
30.09.2023. 15:30h
Gradski stadion Srebrenik
OFK GRADINA
Srebrenik
1:0 NK ZVIJEZDA
Gradačac
Detaljnije
9. kolo
08.10.2023. 15:00h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
0:0 OFK GRADINA
Srebrenik
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Hadžići
FK RADNIK (H)
Hadžići
1:1 FK BUDUĆNOST
Banovići
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
5:1 NK JEDINSTVO
Bihać
Detaljnije
08.10.2023. 15:00h
Stadion Harf Arena Gornji Rahić
FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
2:1 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
07.10.2023. 18:00h
Bilino polje
NK ČELIK
Zenica
1:1 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
07.10.2023. 15:00h
Stadion Banja Ilidža Gradačac
NK ZVIJEZDA
Gradačac
3:0 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
07.10.2023. 15:00h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
2:0 FK SLOBODA
Tuzla
Detaljnije
07.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
2:1 NK BRATSTVO
Gračanica
Detaljnije
10. kolo
15.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
1:3 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
15.10.2023. 15:00h
Stadion Pod borićima Bihać
NK JEDINSTVO
Bihać
0:2 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
14.10.2023. 18:30h
JU Gradski stadion Tušanj
FK SLOBODA
Tuzla
2:0 FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
Detaljnije
14.10.2023. 15:30h
Gradski stadion Maglaj
BFK SIMM BAU
Kosova
2:0 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
14.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
1:1 NK BRATSTVO
Gračanica
Detaljnije
14.10.2023. 15:00h
Stadion FK Budućnost Banovići
FK BUDUĆNOST
Banovići
2:1 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
14.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Srebrenik
OFK GRADINA
Srebrenik
1:0 FK RADNIK (H)
Hadžići
Detaljnije
14.10.2023. 15:00h
Stadion Banja Ilidža Gradačac
NK ZVIJEZDA
Gradačac
0:2 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
11. kolo
22.10.2023. 14:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
3:1 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
0:0 OFK GRADINA
Srebrenik
Detaljnije
22.10.2023. 14:30h
Stadion Harf Arena Gornji Rahić
FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
3:0 NK JEDINSTVO
Bihać
Detaljnije
21.10.2023. 18:00h
Bilino polje
NK ČELIK
Zenica
1:0 FK SLOBODA
Tuzla
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
Gradski stadion Hadžići
FK RADNIK (H)
Hadžići
2:1 NK ZVIJEZDA
Gradačac
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
1:1 FK BUDUĆNOST
Banovići
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
4:5 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
21.10.2023. 14:30h
Gradski stadion Luke Gračanica
NK BRATSTVO
Gračanica
3:1 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
12. kolo
29.10.2023. 13:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
3:0 FK RADNIK (H)
Hadžići
Detaljnije
28.10.2023. 18:00h
JU Gradski stadion Tušanj
FK SLOBODA
Tuzla
4:1 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
28.10.2023. 15:00h
Gradski stadion Maglaj
BFK SIMM BAU
Kosova
2:0 NK BRATSTVO
Gračanica
Detaljnije
28.10.2023. 14:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
2:0 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
28.10.2023. 14:30h
Stadion Pod borićima Bihać
NK JEDINSTVO
Bihać
1:0 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
28.10.2023. 14:30h
Stadion FK Budućnost Banovići
FK BUDUĆNOST
Banovići
3:0 FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
Detaljnije
28.10.2023. 14:30h
Gradski stadion Srebrenik
OFK GRADINA
Srebrenik
0:0 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
28.10.2023. 14:30h
Stadion Banja Ilidža Gradačac
NK ZVIJEZDA
Gradačac
1:0 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
13. kolo
05.11.2023. 13:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
1:2 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
Stadion Harf Arena Gornji Rahić
FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
1:2 OFK GRADINA
Srebrenik
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
Bilino polje
NK ČELIK
Zenica
2:1 FK BUDUĆNOST
Banovići
Detaljnije
05.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
1:2 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Hadžići
FK RADNIK (H)
Hadžići
0:0 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
3:0 * NK ZVIJEZDA
Gradačac
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
2:2 NK JEDINSTVO
Bihać
Detaljnije
04.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Luke Gračanica
NK BRATSTVO
Gračanica
2:1 FK SLOBODA
Tuzla
Detaljnije
14. kolo
12.11.2023. 13:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
1:0 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
11.11.2023. 17:00h
JU Gradski stadion Tušanj
FK SLOBODA
Tuzla
2:0 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
1:1 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Stadion Pod borićima Bihać
NK JEDINSTVO
Bihać
1:0 NK BRATSTVO
Gračanica
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Stadion FK Budućnost Banovići
FK BUDUĆNOST
Banovići
3:1 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Srebrenik
OFK GRADINA
Srebrenik
1:0 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Stadion Banja Ilidža Gradačac
NK ZVIJEZDA
Gradačac
0:2 FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
Detaljnije
11.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Hadžići
FK RADNIK (H)
Hadžići
5:0 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
15. kolo
24.11.2023. 18:00h
Bilino polje
NK ČELIK
Zenica
3:1 NK ZVIJEZDA
Gradačac
Detaljnije
19.11.2023. 13:30h
Stadion Harf Arena Gornji Rahić
FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
0:0 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
1:0 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
0:0 FK RADNIK (H)
Hadžići
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
2:1 OFK GRADINA
Srebrenik
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Luke Gračanica
NK BRATSTVO
Gračanica
0:1 FK BUDUĆNOST
Banovići
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
2:0 NK JEDINSTVO
Bihać
Detaljnije
18.11.2023. 13:30h
Gradski stadion Maglaj
BFK SIMM BAU
Kosova
1:2 FK SLOBODA
Tuzla
Detaljnije
16. kolo
10.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
2:2 FK SLOBODA
Tuzla
Detaljnije
10.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
2:0 FK BUDUĆNOST
Banovići
Detaljnije
10.03.2024. 15:00h
Stadion Harf Arena Gornji Rahić
FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
4:0 FK RADNIK (H)
Hadžići
Detaljnije
09.03.2024. 18:00h
Bilino polje
NK ČELIK
Zenica
1:1 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
09.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Maglaj
BFK SIMM BAU
Kosova
1:1 NK JEDINSTVO
Bihać
Detaljnije
09.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Luke Gračanica
NK BRATSTVO
Gračanica
3:0 OFK GRADINA
Srebrenik
Detaljnije
09.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
1:0 NK ZVIJEZDA
Gradačac
Detaljnije
09.03.2024. 15:00h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
1:2 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
17. kolo
17.03.2024. 15:00h
Stadion Pod borićima Bihać
NK JEDINSTVO
Bihać
1:2 FK SLOBODA
Tuzla
Detaljnije
16.03.2024. 16:01h
Stadion FK Budućnost Banovići
FK BUDUĆNOST
Banovići
3:0 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
0:1 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
0:1 FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Hadžići
FK RADNIK (H)
Hadžići
1:0 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
3:2 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Stadion Banja Ilidža Gradačac
NK ZVIJEZDA
Gradačac
1:0 NK BRATSTVO
Gračanica
Detaljnije
16.03.2024. 15:00h
Gradski stadion Srebrenik
OFK GRADINA
Srebrenik
0:1 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
18. kolo
24.03.2024. 18:30h
JU Gradski stadion Tušanj
FK SLOBODA
Tuzla
3:1 FK BUDUĆNOST
Banovići
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
3:2 NK ZVIJEZDA
Gradačac
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Bilino polje
NK ČELIK
Zenica
2:1 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
24.03.2024. 15:30h
Stadion Harf Arena Gornji Rahić
FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
1:2 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
23.03.2024. 15:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
0:1 NK JEDINSTVO
Bihać
Detaljnije
23.03.2024. 15:30h
Gradski stadion Maglaj
BFK SIMM BAU
Kosova
1:1 OFK GRADINA
Srebrenik
Detaljnije
23.03.2024. 15:30h
Gradski stadion Luke Gračanica
NK BRATSTVO
Gračanica
1:0 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
23.03.2024. 15:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
1:1 FK RADNIK (H)
Hadžići
Detaljnije
19. kolo
30.03.2024. 16:00h
Stadion Harf Arena Gornji Rahić
FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
0:0 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
2:0 NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
0:2 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Gradski stadion Hadžići
FK RADNIK (H)
Hadžići
0:1 NK BRATSTVO
Gračanica
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
4:0 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion Banja Ilidža Gradačac
NK ZVIJEZDA
Gradačac
3:1 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Gradski stadion Srebrenik
OFK GRADINA
Srebrenik
1:1 FK SLOBODA
Tuzla
Detaljnije
30.03.2024. 16:00h
Stadion FK Budućnost Banovići
FK BUDUĆNOST
Banovići
1:1 NK JEDINSTVO
Bihać
Detaljnije
20. kolo
07.04.2024. 20:00h
JU Gradski stadion Tušanj
FK SLOBODA
Tuzla
1:0 NK ZVIJEZDA
Gradačac
Detaljnije
07.04.2024. 16:00h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
1:1 FK RADNIK (H)
Hadžići
Detaljnije
06.04.2024. 16:00h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
4:3 FK BUDUĆNOST
Banovići
Detaljnije
06.04.2024. 16:00h
Stadion Pod borićima Bihać
NK JEDINSTVO
Bihać
1:0 OFK GRADINA
Srebrenik
Detaljnije
06.04.2024. 16:00h
Gradski stadion Maglaj
BFK SIMM BAU
Kosova
1:2 NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
06.04.2024. 16:00h
Gradski stadion Luke Gračanica
NK BRATSTVO
Gračanica
2:0 FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
06.04.2024. 16:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
1:0 FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
06.04.2024. 16:00h
Bilino polje
NK ČELIK
Zenica
3:0 FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
Detaljnije
21. kolo
14.04.2024. 16:30h
Stadion Harf Arena Gornji Rahić
FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
3:1 HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
14.04.2024. 16:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
0:1 FK SLOBODA
Tuzla
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Bilino polje
NK ČELIK
Zenica
2:1 FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
0:1 NK BRATSTVO
Gračanica
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
1:4 NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Gradski stadion Hadžići
FK RADNIK (H)
Hadžići
1:3 BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Stadion Banja Ilidža Gradačac
NK ZVIJEZDA
Gradačac
5:0 NK JEDINSTVO
Bihać
Detaljnije
13.04.2024. 16:30h
Gradski stadion Srebrenik
OFK GRADINA
Srebrenik
1:0 FK BUDUĆNOST
Banovići
Detaljnije
22. kolo
20.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
- OFK GRADINA
Srebrenik
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
JU Gradski stadion Tušanj
FK SLOBODA
Tuzla
- FK RADNIK (H)
Hadžići
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Maglaj
BFK SIMM BAU
Kosova
- FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Luke Gračanica
NK BRATSTVO
Gračanica
- FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
Detaljnije
20.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion FK Budućnost Banovići
FK BUDUĆNOST
Banovići
- NK ZVIJEZDA
Gradačac
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Stadion Pod borićima Bihać
NK JEDINSTVO
Bihać
- NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
21.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
- FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
23. kolo
27.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
27.04.2024. 17:00h
Bilino polje
NK ČELIK
Zenica
- NK BRATSTVO
Gračanica
Detaljnije
27.04.2024. 17:00h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
- BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
27.04.2024. 17:00h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
- FK SLOBODA
Tuzla
Detaljnije
27.04.2024. 17:00h
Gradski stadion Hadžići
FK RADNIK (H)
Hadžići
- NK JEDINSTVO
Bihać
Detaljnije
27.04.2024. 17:00h
Stadion Banja Ilidža Gradačac
NK ZVIJEZDA
Gradačac
- OFK GRADINA
Srebrenik
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
Stadion Harf Arena Gornji Rahić
FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
- NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
28.04.2024. 17:00h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
- FK BUDUĆNOST
Banovići
Detaljnije
24. kolo
04.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
- NK ZVIJEZDA
Gradačac
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Srebrenik
OFK GRADINA
Srebrenik
- NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
Stadion FK Budućnost Banovići
FK BUDUĆNOST
Banovići
- FK RADNIK (H)
Hadžići
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
Stadion Pod borićima Bihać
NK JEDINSTVO
Bihać
- FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
JU Gradski stadion Tušanj
FK SLOBODA
Tuzla
- FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Maglaj
BFK SIMM BAU
Kosova
- FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
Detaljnije
04.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Luke Gračanica
NK BRATSTVO
Gračanica
- HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
05.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
- NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
25. kolo
11.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Luke Gračanica
NK BRATSTVO
Gračanica
- FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
11.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
11.05.2024. 17:00h
Bilino polje
NK ČELIK
Zenica
- BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
11.05.2024. 17:00h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
- NK JEDINSTVO
Bihać
Detaljnije
11.05.2024. 17:00h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
- FK BUDUĆNOST
Banovići
Detaljnije
11.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Hadžići
FK RADNIK (H)
Hadžići
- OFK GRADINA
Srebrenik
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion Harf Arena Gornji Rahić
FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
- FK SLOBODA
Tuzla
Detaljnije
12.05.2024. 17:00h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
- NK ZVIJEZDA
Gradačac
Detaljnije
26. kolo
18.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
- NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
Stadion Banja Ilidža Gradačac
NK ZVIJEZDA
Gradačac
- FK RADNIK (H)
Hadžići
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Srebrenik
OFK GRADINA
Srebrenik
- FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
Stadion FK Budućnost Banovići
FK BUDUĆNOST
Banovići
- FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
Stadion Pod borićima Bihać
NK JEDINSTVO
Bihać
- FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
JU Gradski stadion Tušanj
FK SLOBODA
Tuzla
- NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
18.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Maglaj
BFK SIMM BAU
Kosova
- HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
19.05.2024. 17:00h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
- NK BRATSTVO
Gračanica
Detaljnije
27. kolo
22.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
- FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
22.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Luke Gračanica
NK BRATSTVO
Gračanica
- BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
22.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- FK SLOBODA
Tuzla
Detaljnije
22.05.2024. 17:30h
Bilino polje
NK ČELIK
Zenica
- NK JEDINSTVO
Bihać
Detaljnije
22.05.2024. 17:30h
Stadion Harf Arena Gornji Rahić
FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
- FK BUDUĆNOST
Banovići
Detaljnije
22.05.2024. 17:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
- OFK GRADINA
Srebrenik
Detaljnije
22.05.2024. 17:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
- NK ZVIJEZDA
Gradačac
Detaljnije
22.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Hadžići
FK RADNIK (H)
Hadžići
- NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
28. kolo
26.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
- FK RADNIK (H)
Hadžići
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
- FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
Stadion Banja Ilidža Gradačac
NK ZVIJEZDA
Gradačac
- FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Srebrenik
OFK GRADINA
Srebrenik
- FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
Stadion FK Budućnost Banovići
FK BUDUĆNOST
Banovići
- NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
Stadion Pod borićima Bihać
NK JEDINSTVO
Bihać
- HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
JU Gradski stadion Tušanj
FK SLOBODA
Tuzla
- NK BRATSTVO
Gračanica
Detaljnije
26.05.2024. 17:30h
Gradski stadion Maglaj
BFK SIMM BAU
Kosova
- NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
29. kolo
01.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Maglaj
BFK SIMM BAU
Kosova
- FK RUDAR (K)
Kakanj
Detaljnije
01.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Luke Tešanj
NK TOŠK
Tešanj
- FK SLOBODA
Tuzla
Detaljnije
01.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Luke Gračanica
NK BRATSTVO
Gračanica
- NK JEDINSTVO
Bihać
Detaljnije
01.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Tomislavgrad
HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
- FK BUDUĆNOST
Banovići
Detaljnije
01.06.2024. 17:30h
Bilino polje
NK ČELIK
Zenica
- OFK GRADINA
Srebrenik
Detaljnije
01.06.2024. 17:30h
Stadion Harf Arena Gornji Rahić
FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
- NK ZVIJEZDA
Gradačac
Detaljnije
01.06.2024. 17:30h
Stadion Midhat Drljević Goražde
FK GORAŽDE
Goražde
- NK STUPČANICA
Olovo
Detaljnije
01.06.2024. 17:30h
MGM Farm arena Doboj Kakanj
FK MLADOST
Doboj Kakanj
- FK RADNIK (H)
Hadžići
Detaljnije
30. kolo
09.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Kakanj
FK RUDAR (K)
Kakanj
- FK MLADOST
Doboj Kakanj
Detaljnije
09.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Hadžići
FK RADNIK (H)
Hadžići
- FK GORAŽDE
Goražde
Detaljnije
09.06.2024. 17:30h
Stadion Danac Olovo
NK STUPČANICA
Olovo
- FK G. RAHIĆ
Gornji Rahić
Detaljnije
09.06.2024. 17:30h
Stadion Banja Ilidža Gradačac
NK ZVIJEZDA
Gradačac
- NK ČELIK
Zenica
Detaljnije
09.06.2024. 17:30h
Gradski stadion Srebrenik
OFK GRADINA
Srebrenik
- HNK TOMISLAV
Tomislavgrad
Detaljnije
09.06.2024. 17:30h
Stadion FK Budućnost Banovići
FK BUDUĆNOST
Banovići
- NK BRATSTVO
Gračanica
Detaljnije
09.06.2024. 17:30h
Stadion Pod borićima Bihać
NK JEDINSTVO
Bihać
- NK TOŠK
Tešanj
Detaljnije
09.06.2024. 17:30h
JU Gradski stadion Tušanj
FK SLOBODA
Tuzla
- BFK SIMM BAU
Kosova
Detaljnije
Dokument
16 Zahtjev za registraciju trenera za kalendarsku godinu Preuzimanje
16 Obrazac-spisak igrača i službenih osoba kluba Prve lige FBiH Preuzimanje
18 Odluka o trajanju zimskog registracionog perioda u 2024. godini Preuzimanje
16 Karton-Izmjene igrača Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni člana 29. tačka 07. Propozicija natjecanja Prve i Druge lige NS FBiH Preuzimanje
14 Odluka o izmjeni i dopuni odluke o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije takmičenja Prve lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
12 Propozicije KUP takmičenja NS FBiH za seniore 2023/2024 Preuzimanje
13 Pravilnik o dnevnicama, putnim troškovima, taksama, članarinama i drugim naknadama Preuzimanje
14 Odluka o visini novčanih kazni za klubove, igrače, funkcionere i stručna lica 2023/2024 Preuzimanje
14 Odluka o kalendaru takmičenja Prve lige Federacije BiH 2023/2024 Preuzimanje
18 Odluka o trajanju ljetnog registracionog perioda 2023. godine Preuzimanje
23 Pravila nogometne igre 2022/2023 Preuzimanje
16 Ugovor igrača amatera Preuzimanje
16 Ugovor igrača profesionalca Preuzimanje