LISTA STRIJELACA Prve lige Federacije BiH
Salihović Mirnes
NK Slaven
7
Brandao de Souza Ubiratan
FK Velež
5
Ibrahimović Mirel
FK Sloga
5
Kršić Aleksandar
NK Tošk
5
Haračić Dženan
HNK Čapljina
4
Kobilica Belmin
FK Rudar
4
Mujić Nihad
NK Bosna
4
Mujkić Jasmin
NK Bratstvo
4
LINKOVI Nogometni savezi u BiH
NS/FS BiH
FS KS
NS TK
NS ZDK
NS PŽ-O
NS SBK/KSB
NS USK
NS HNK/Ž
UFSIKS
ŽNS ŽHB
Omladinska liga Centar

 

 

 

KADETI - GRUPA "A"


 

Rezultati 4. kola (16/17.09.2017.)

 

FK Bosna Union

1:5

FK Slavija

NK Bosna

1:1

FK Novi Grad

FK Sarajevo

2:0

FK Rudar

FK Olimpik

2:2

FK Željezničar

FK Sutjeska

5:2

FK Goražde

SLOBODNA EKIPA:

FK Radnik

 

 

 

 

TABELA

  

1

FK Željezničar Sarajevo


4

3


1


0

15:7

10

 2

FK Novi Grad Sarajevo


4

3


1


0

11:5

10

 3

FK Sarajevo

4

 

3

0

1

8:2

9

 4

FK Olimpik Sarajevo


3

2

1

0

8:4

7

 5

NK Bosna Visoko


4

1

1

2

8:7

4

 6

FK Rudar (K)


4


1

1

2

3:7

4

 7

  FK Slavija I. Sarajevo

3

1


0

2

7:7

3

 8

FK Sutjeska Foča


3


1

0

2

5:5

3

 9

FK Radnik Hadžići


3

1

0

2


4:5

3

10

FK Goražde

4

1

0

3

6:14

3

 

11

 FK Bosna Union Sarajevo

4

0

1

2

6:18

1

 



 

 

JUNIORI-GRUPA "A"


 

Rezultati 4. kola (16/17.09.2017.)

 

FK Bosna Union

5:1

FK Slavija

NK Bosna

2:0

FK Novi Grad

FK Sarajevo

6:1

FK Rudar

FK Olimpik

3:1

FK Željezničar

FK Sutjeska

4:1

FK Goražde

SLOBODNA EKIPA:

FK Radnik

 

 

 

TABELA  

1

FK Radnik Hadžići


3

3


0


0

11:3

9

 2

 FK Bosna Union Sarajevo


4

3


0


1

12:5

9

 3

FK Željezničar Sarajevo

4

 

3

0

1

7:5

9

 4

FK Olimpik Sarajevo


3

2

1

0

11:3

7

 5

FK Sutjeska Foča


3

2

1

0

6:2

7

 6

FK Sarajevo


4


2

0

2

10:3

6

 7

NK Bosna Visoko

4

1


1

2

6:6

4

 8

FK Novi Grad Sarajevo


4


1

0

3

7:10

3

 9

FK Goražde


4

1

0

3


5:17

3

10

FK Rudar (K)

4

0

1

3

2:12

1

 

11

  FK Slavija I. Sarajevo

3

0

0

3

3:14

0

 


 

RASPORED I REZULTATI OMLADINSKE LIGE BiH-CENTAR GRUPA "A"

 

 

 

KADETI - GRUPA "B"


 

 

Rezultati 4. kola (16/17.09.2017.)


FK Vitez

1:3

NK Metalleghe BSI

NK Borac

2:1

NK Tošk

NK Iskra

1:0

FK Radnik

NK Novi Travnik

1:2

FK Rudar

NK Žepče

1:3

NK Kiseljak

SLOBODNA EKIPA:

NK Travnik

 


 

 

TABELA 


1

NK Iskra Bugojno


4

4


0


0

15:2

12

 2

 NK Tošk Tešanj


4

2

1


1

8:3

6

 3

 NK Novi Travnik


3

2

0

1

7:3

6

 4

NK Borac Jelah


4

2

0

2

7:5

6

 5

NK Metalleghe BSI Jajce


3

2

0

1

6:7

6

 6

NK Kiseljak


4

2

0

2

6:8

6

 7

FK Rudar Zenica

4

2


0

2

8:11

6

 8

  NK Travnik 

3

1


1

1

7:4

4

 9

FK Radnik Donji Vakuf


4

1

1

2

3:6

4

10

FK Vitez


4

0

1

3


4:10

1

11

NK Žepče

3

 

0

0

3

1:13

0

 


 

 

JUNIORI - GRUPA "B"


 

Rezultati 4. kola (16/17.09.2017.)


FK Vitez

0:4

NK Metalleghe BSI

NK Borac

2:1

NK Tošk

NK Iskra

-:-

FK Radnik

NK Novi Travnik

6:2

FK Rudar

NK Žepče

3:2

NK Kiseljak

SLOBODNA EKIPA:

NK Travnik

 


 

 

 

TABELA 


1

NK Iskra Bugojno


3

3


0


0

10:4

9

 2

  NK Travnik


3

2

1


0

9:0

7

 3

NK Borac Jelah


4

2

1

1

9:6

7

 4

FK Radnik Donji Vakuf


3

2

1

0

4:2

7

 5

 NK Tošk Tešanj


4

2

0

2

7:6

6

 6

NK Žepče


3

2

0

1

7:8

6

 7

NK Kiseljak

4

1


1

2

11:8

4

 8

FK Rudar Zenica

4

1


0

3

13:13

3

 9

 NK Novi Travnik


3

1

0

2

8:11

3

10

NK Metalleghe BSI Jajce


3

1

0

2


4:7

3

11

FK Vitez

4

  

0

0

4

1:18

0


 

RASPORED I REZULTATI OMLADINSKE LIGE BiH-CENTAR GRUPA "B"

JUNIORI-GRUPA "A"