LISTA STRIJELACA m:tel Prve lige Federacije BiH
Mujagić Ajdin
NK Zvijezda
20
Šero Nihad
NK Gošk
18
Merdović Luka
NK Jedinstvo
14
Poturalić Husein
BFK Simm Bau
14
Banović Petar
HNK Tomislav
13
Hrvanović Aldin
NK Stupčanica
13
Imamović Armin
FK Rudar
12
Šiško Nikola
HNK Tomislav
12
LINKOVI Nogometni savezi u BiH
NS/FS BiH
FS KS
NS TK
NS ZDK
NS PŽ-O
NS SBK/KSB
NS USK
NS HNK/Ž
ŽNS ZH
UFSIKS
UNSIZZH
ŽNS ŽHB
UNSIZDK
FS RS

Takmičenja


10. kolo Prve futsal lige Federacije BiH


Ovog vikenda igra se 10. kolo Prve futsal lige Federacije BiH grupa SJEVER, CENTAR, ZAPAD i JUG.

Parovi 10. kola Prve futsal lige FBiH:

 

Grupa SJEVER

FC LILIUM - MNK BANOVIĆI (Brijesnica Velika, 11.02.2023.-18:00 sati)

Prvi sudija: Kadrić Edin

Drugi sudija: Ušanović Jasmin

Delegat: Mršo Almedin

 

MNK KASKADA - MNK LUKAVAC (Gračanica, 11.02.2023.-18:00 sati)

Prvi sudija: Osmančević Selmin

Drugi sudija: Alihodžić Sanel

Delegat: Ilić Juro

 

MNK DRINA - MNK ODŽAK (Goražde, 12.02.2023.-17:00 sati)

Prvi sudija: Fetić Mirza

Drugi sudija: Mamela Semin

Delegat: Šatrović Elvis

 

Grupa CENTAR

MNK NEIMARI - MNK USORA  (Zenica, 12.02.2023.-20:00 sati)

Prvi sudija: Tičić Mirza

Drugi sudija: Avdić Haris

Delegat: Gluhović Alija

 

MNK FOJNICA -  FUTSAL ŽELJEZNIČAR (Fojnica, 12.02.2023.-14:30 sati)

Prvi sudija: Šišić Ekrem

Drugi sudija: Imočanin Muamer

Delegat: Likić Malik

 

FUTSAL TEAM TEŠANJ - KMF VITEZ (Tešanj, 12.02.2023.-20:00 sati)

Prvi sudija: Mehinović Muris

Drugi sudija: Mehanović Read

Delegat: Huseinbašić Elvis

 

Grupa ZAPAD

MNK BUBA MARA - MNK RADNIK 2022 (Cazin, 11.02.2023.-19:00 sati)

Prvi sudija: Zjakić Edin

Drugi sudija: Nanić Hasan

Delegat: Dupanović Adnan

 

NK JAJCE - MNK MUJO HRNJICA (Jajce, 11.02.2023.-19:00 sati)

Prvi sudija: Čeko Ante

Drugi sudija: Padro Ante

Delegat: Došlić Sanel

 

FK BUŽIM - MNK BIHAĆ 1260 (Bužim, 11.02.2023.-16:00 sati)

Prvi sudija: Islamović Armin

Drugi sudija: Fajić Belmin

Delegat: Džanić Edin

 

Grupa JUG

MNK MOSTARSKE KIŠE - MNK ISKRA VRBAS (Mostar, 12.02.2023.-19:00 sati)

Prvi sudija: Kalajdžić Anis

Drugi sudija: Padalović Elmedin

Delegat: Mikulić Ivica

 

HMNK RUDNIK - MNK ČAPLJINA (Mostar, 12.02.2023.-16:00 sati)

Prvi sudija: Kraljević Tomislav

Drugi sudija: Sesar Marko

Delegat: Melher Igor

 

MNK SELJAK - HFC ZRINJSKI (Livno, 11.02.2023.-18:00 sati)

Prvi sudija: Puce Anel

Drugi sudija: Jelin Armin

Delegat: Karačić Ivo